Skip to main content

Grafika, prijedlozi, sugestije, bug eliminacija...

Više
19 godina 3 mjeseci ago #1528 od dax
Kako vam se svidja gornja slika? Malo sam si dao truda danas, vidjevši da je Razor uploadao sajt, pa rekoh, why not... Nadam se da ne smeta Razore?

Uz to, šaljite sugestije, prijedloge i ostalo, a svakako "report e" u obliku bugova na siteu... :wink:

I torture and kill young turtles.

Please Prijava to join the conversation.

  • mato
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
19 godina 3 mjeseci ago #1529 od mato
taman sam se pito koja slika al kad sam prebacio na deep blue tek sam je onda vidio jel to neki bug,greskica i sl........ :D :D :D :D :D :D :D :D

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 3 mjeseci ago #1531 od razor
luuuda slika....bas je kul.
Mozda prijedlog jedan.....hm...promjeniti font na slici?Mozda neki bez serifa ili tako nesto...slicniji fontu od AA.....ili mozda da ja napravim onako krvava slova....znam da sam to negdje prije u fotošopu napravio.

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 3 mjeseci ago #1532 od razor
E da....ja sam skinuo neki crno zuti skin..pa cu ga aploadat danas....da bude u tonu slike....

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 3 mjeseci ago #1536 od dax

Razor napisao: luuuda slika....bas je kul.
Mozda prijedlog jedan.....hm...promjeniti font na slici?Mozda neki bez serifa ili tako nesto...slicniji fontu od AA.....ili mozda da ja napravim onako krvava slova....znam da sam to negdje prije u fotošopu napravio.


OK, budem probao s boldanim Arial fontom. Ali sutra. Sad mi se spava :oops:

I torture and kill young turtles.

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 3 mjeseci ago #1541 od blento
...slika je kuuuuul....samo ja imam malo duzu bradu...i dlake mi jos ne vire iz ušiju i nosa!... :lol: :lol:

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.482 sekundi
Pokreće Kunena Forum