Skip to main content

BATTLESTAR GALACTICA: THE PLAN 2009

Više
14 godina 6 mjeseci ago #37706 od loklar
jel ima tko titlove za ovaj film?

Oj rakijo rako, ja te volim jako
A ti mene rako, u jarak polako.

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 6 mjeseci ago #37707 od razor
Nije film, vec samo dodatna epizoda cijelom serijalu koja pojasnjava neke djelove price sa strane Sajlonaca.
Posto je to izaslo prije 2-3 dana, sumnjam da ces nac nase titlove....mozda srpske...oni su vredniji sto se toga tice.

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 6 mjeseci ago #37709 od jopke
jesi pogledao razore? jel valja štogod?



Rest your trigger on my finger...

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 6 mjeseci ago #37711 od razor
Pogledo sam....nije ono sto sam ocekivao. Ocekivao sm neka objasnjenja, kako se desilo ovo ili ono, za koja u seriji nisu dali odgovore itd.

Inace, nakon sto sam pogledo, "The Plan", uzasno sam htio saznati jednu stvar koja me mucila od samog pocetka...kako je Baltar prezivio NUKLEARNU eksploziju da bi uopce dosao do one rulje i da ga ovi spase i dovedu na Galacticu.
I nebudi ljen, idem pogledati po wikipediji ako sta ima. I imam sto vidjet. Naime, na wikipediji pise da je on je prezivio NUKLEARNU eksploziju, tako sto ga je ona tankicka plava zenskica zastitila svojim tjelom :scratch:
Reko, ko god da je ovo piso, mora da ima IQ visine sobne temperature (po zimi), no pokraj objasnjenja stoji i linkic na referencu: latimesblogs.latimes.com/showtra ... -ga-4.html

Za boga miloga...NUKLEARNA EKSPLOZIJA!!!!
Prije nego sto cu pocet gledat ijednu drugu seriju, prvo provjeravam dal ovaj debil od Rona Moora ima ikakve veze sa istom...

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 6 mjeseci ago #37840 od crazy_chrisss
yes but , on je od nuklearne osjetio sam tlacni shockwave, ta nukica , kak se vidi je roknula u brdo daleko iza ... pa pbla bla bla sigurno su tako "objasnili" da ga je zastitila ...

ili ga je usisala u svoju p.... ,,, pa je tamo sigurno docekao kraj radijacije :D

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 6 mjeseci ago #37842 od razor
Moor je debil.

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.557 sekundi
Pokreće Kunena Forum