Skip to main content

Razorove avanture - Il-2 Sturmovik 1946

Više
14 godina 3 mjeseci ago #39305 od razor
Moj prvi pokusaj uzljetanja na "realnim" postavkama:

[youtube:3ew97suu]<object width="425" height="344"><param name="movie" value=" www.youtube.com/v/QF2ruA1wgUA&hl=en&fs=1 "> www.youtube.com/v/QF2ruA1wgUA&hl=en&fs=1 " type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344">[/youtube:3ew97suu]

...i nakon ko zna kojeg okušaja, shvatim kako se ovo cudo od aviona kontrolira pri malim brzinama, i krecem...

[youtube:3ew97suu]<object width="425" height="344"><param name="movie" value=" www.youtube.com/v/XYflG8RQ4qY&hl=en&fs=1 "> www.youtube.com/v/XYflG8RQ4qY&hl=en&fs=1 " type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344">[/youtube:3ew97suu]

EDIT: Videe sam stavio na jutub evo ovaj tren pa je moguce da su vrlo niske kvalitete...kad ih jednom obradi, trebali bi biti gledljivi :lol:

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 3 mjeseci ago #39307 od mrgud
hahaha, kako si prvog skuco u zemlju :mrgreen:

mess with the best, die like the rest

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 3 mjeseci ago #39308 od darkome

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 3 mjeseci ago #39312 od razor

Mrgud napisao: hahaha, kako si prvog skuco u zemlju :mrgreen:


Nakon sto sam ovo uploado odigro sam jos jedno pol sata na nekom danskom serveru sa PUNO boljim pingom (na ovim ruskim serverima je 100-150) i imo sam par dobrih killova koje nazalost nisam snimio. Onako tipu odvalis pol krila, zapali se i par metara nad vodom eksplodira.

Ako uhvatim jos sta hvale vrijedno, uploadam :rabbit:

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 3 mjeseci ago #39314 od halle
a to si ti vozio ja reko ti snimak gledo----lol

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 3 mjeseci ago #39315 od razor
Vozio, snimio demo, ucito ga, frapso, uploado.

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.340 sekundi
Pokreće Kunena Forum