Skip to main content

Sretna nova godina!

Više
11 godina 4 mjeseci ago #50373 od razor
Sretna nova godina! was created by razor
A sto se tice ove jos uvjek aktualne 2012., puj puj puj (ono ko kad se pljuje crnoj macki koja je prosla preko puta i tako to).

Mislim, inace ne radim ovakve tekstove...napisem Srtna nova i a bok. Nije ni da vjerujem u te....ljepe zelje...jer ono kak si napravis, vecinom ti tak i bude, al ove godine i nevjerni Toma pocinje....pa necu reci vjerovati, al sumnjat definitivno.

Ajne katastrofn! Uz pozitivan bljesak tu i tamo sve ostalo je za zapisat na neki papir i spalit. Od svjetske politike, ekonomije, recesije i utjecaja istih na ovu nasu malu baru blata koju svi jedni posprdno a drugi sa ponosom zovu Balkan pa do osobnih stvari kao sto je zdravlje, sve je bilo u kurcu.

Jos je sve dobro i pocelo, al onda sve peh za pehom, sranje za sranjem. Istina i bog, medju svim tim sranjem isplivao bi i pokoj diamant, al to bi bila ko ona zelena oprema u Diablu 2...rijetko pa rjeđe.

Kako je godina bila zrelija tako su i govna koja je bacala u mom smjeru vise smrdila (valjda fermentacija il sta vec) da bi sve kulminiralo u 12. mjesecu. Uz lagano potonuce broda zvanog "financijska stabilnost" dan prije bozica mi je drzava cestitala blagdane i godisnji ovrhom za nesto sto sam joj platio prije vise od godinu dana, onda je kuhinja poplavila prvi puta, pa se zastopao glavni odvod, pa je crkla perilica za pranje sudja, a onda je dosla i druga poplava. I to sve u ove dane mira srece i veselja koji su na moju zalost neradni.

I onda veliko finale danas....31.12...kad sam vec mislio, to je to...jos samo da dodjem doma sa ovim sto sam kupio u ducanu, i na pola puta prema kuci, neki cudan zvuk iz prednjeg desnog kotaca....stanem, kad ono šerafčina kakvu bog nije vidio posred gume. Mrš u tri pičke mile matere na ovaj polu nerani dan kad nit mos odblokirat racun, nit dobit masinu za pranje sudja, nit zakrpat gumu.

2012. godino, ne ponovila se!

I zato...svima i iz sveg srca, zelim SRETNU novu 2013. godinu!

Please Prijava to join the conversation.

Više
11 godina 4 mjeseci ago #50375 od jetrica1
Replied by jetrica1 on topic Sretna nova godina!
Ukratko....AUUUUUU...baš te je razveselila.
Nije ni mene baš štedila,ali mi se neda pisat tolko jer čekam goste da mi dođu napunit kuću :).

Uglavnom, SRETNA vam SVIMA ova nadolazeća NOVA godina.

Zdravlja,sreće,love i kaj već sve ide uz ovakve čestitke ;)

He who does not hope to win has already lost

Please Prijava to join the conversation.

Više
11 godina 4 mjeseci ago #50377 od rudlava
Replied by rudlava on topic Sretna nova godina!
slazem se sa covjekom ova godina je bila uf...zato vam sljedecu svima od srca zelim sve najbolje i sto manje s... pusa! :)

Please Prijava to join the conversation.

Više
11 godina 4 mjeseci ago #50378 od Tintilinić
Replied by Tintilinić on topic Sretna nova godina!
Uhhhh...mogao bih i ja toga nabrojat da glava zaboli...ali neka ostane to sve u ovoj jebeno šugavoj 2012. godini a ja i moja obitelj svima od srca želimo SRETNU NOVU 2013. GODINU

Please Prijava to join the conversation.

Više
11 godina 4 mjeseci ago #50379 od Petar2502
Replied by Petar2502 on topic Sretna nova godina!
╔╗─╔╗.˛* .˛.*.★* *★ 。*★* *★
║║─║║.˛* .˛.*.★* *★ 。*★* *★
║╚═╝╠══╦══╦══╦╗─╔╗★* *★
║╔═╗║╔╗║╔╗║╔╗║║─║║★* *★
║║─║║╔╗║╚╝║╚╝║╚═╝║★* *★
╚╝─╚╩╝╚╣╔═╣╔═╩═╗╔╝★* *★
───────║║─║║─╔═╝║★* *★
───────╚╝─╚╝─╚══╝★* *★
╔═╗─╔╗────────╔╗──╔╗★* *★
║║╚╗║║────────║╚╗╔╝║★* *★
║╔╗╚╝╠══╦╗╔╗╔╗╚╗╚╝╔╩═╦══╦ ═╗★ ★
║║╚╗║║║═╣╚╝╚╝║─╚╗╔╣║═╣╔╗║ ╔╝★ ★
║║─║║║║═╬╗╔╗╔╝──║║║║═╣╔╗║ ║★ ★
╚╝─╚═╩══╝╚╝╚╝───╚╝╚══╩╝╚╩ ╝★ ★
★* *★ 。* .' * ★.˛* .˛.*.★* *.★* *★★* *★
★* *★•╔═══╦═══╗╔╗╔═══╗╔╦╦╗•★ * *★
★* *★•║╔═╗║╔═╗╠╝║║╔═╗║║║║║•★ * *★
★* *★•╚╝╔╝║║║║╠╗║╚╝╔╝║║║║║•★ * *★
★* *★•╔═╝╔╣║║║║║║╔╗╚╗║╚╩╩╝•★ * *★
★* *★•║║║╚╣╚═╝╠╝╚╣╚═╝║╔╦╦╗•★ * *★
★* *★•╚═══╩═══╩══╩═══╝╚╩╩╝•★ * *★

Please Prijava to join the conversation.

Više
11 godina 4 mjeseci ago #50380 od krunodj
Replied by krunodj on topic Sretna nova godina!
Sretna Nova Godina svima!!!!:)

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.348 sekundi
Pokreće Kunena Forum