Skip to main content

Rampage Permanent Ban!!!

  • johnnyboy
  • Topic Author
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
14 godina 11 mjeseci ago #35654 od johnnyboy
Rampage Permanent Ban!!! was created by johnnyboy
e ovako nisam se došao zalit tu jer takav nisam niti trazim ista od vas jer posto sam bio admin na 7 engleskih servera i iskusio pun kurac COD4 gaminga i sranja i citera uglavnom svega sto se tice ove igre.
prije sam imao COD2 clan i server ali se s godinama sve ugasilo tako da samo ponekad odem malo bacit 4-orku.
e u cemu je stos?
stos je u tome sto kad covjek malo bolje igra onda svi misle da je citer ali ne ak covjek konstantno igra nesto onda svremenom postane ne PRO nego nebobjediv a pogotovo ak je u pitanju HC server di slucajno palis kroz zid i ubijes nekog.
vjerovali ili ne ja i to moram pazit jer posto ionako predobro igram nekog kad bi ubio kroz zid onda bi se njubare derale na sve strane.
e sta sam htio rec?
da e igrao sam na ovom jednom od vasih servera i nakon 2-3 mape gospodin vas admin Mr.Ti ak se nevaram je otisao u spec i on je tamo 100% specao samo mene sto mi uopce nije smetalo jer znam da nisam citer.
i onda je dosao taj minut di sam se provukao kroz dim i bio spreman bacit bombu to sam i napravio i nisam s tom bombom nikog ubio nego sam dobio kick kako to inace ide i onda kad sam se spojio opet pisalo je permanent ban.
nikog nekrivim niti sam takav, ban nemorate ocistit cisto me zaboli ali vam ocu rec kako je to bilo nisko.
onaj trenutak kad te tip izludi svojim potezima i neznas sta ces i za svaki korak optuzujes ga da je citer i onda te pukne film i kaze ko ga jebe i das mu ban, tako nisko sta da ti kazem.
sramotno nista drugo, uzivajte.

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 11 mjeseci ago #35655 od ne0
Replied by ne0 on topic Rampage Permanent Ban!!!
hmmmm zanimljivo! gdje je sad snimka?

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 11 mjeseci ago #35656 od razor
Replied by razor on topic Rampage Permanent Ban!!!
Primljeno na znanje.

Stvarno steta da jedan takav izvrstan igrac koj je iznad "PRO" i koj mora pazit da ne ubija ljude kroz zid dobije ban na nasem serveru.

Razgovarat cu sa Mr.Ti-jem i probati odlediti njegovo zamrznuto administratorsko srce.

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 11 mjeseci ago #35657 od ne0
Replied by ne0 on topic Rampage Permanent Ban!!!
kak bi ja volil bit PRO pa da me tak iz ciste zablude i pakosti kickaju sa nekih tamo servera 8*)

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 11 mjeseci ago #35658 od rudlava
Replied by rudlava on topic Rampage Permanent Ban!!!
a meni ga je bas zao, sta da meni netko da ban jer super igram :(

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 11 mjeseci ago #35659 od darkome
Replied by darkome on topic Rampage Permanent Ban!!!
mr.ti nekika bez veze.

ctn-igraci su pro,sto se moze viditi po svakodnevnim rezultatima :D

_____________________
[img

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: jetrica1
Vrijeme kreiranja stranice: 0.526 sekundi
Pokreće Kunena Forum