Skip to main content

Crni pbss

Više
11 godina 7 mjeseci ago #48355 od Luks
Crni pbss was created by Luks
Pozdrav svima , starosjediocima pogotovo.
Eto ja nakon dugo vremena zaigrao cod, i po prvi puta stavio win7, i naravno odmah problem, crni skrinšot. I tako se ja uvatio googla, trazi trazi trazi, i nasao da treba iskljuciti AA u igri. Usput sam pronasao naredbu /pb_getss kojom se uzme pb skrinšot i spremi na komp. Sa uključenim AA u igri, koristenjem /pb_getss dobijem crni ss, s isključenim AA ss je dobar. I tako sam mislio problem rjesen, ali ocito nije, jer sam opet dobio tempban. Imate li koji savjet. Mene muci to sto s ukljucenim AA i sam dobijem crni ss (kad ga uzmem s /pb_getss), a kad mi je AA iskljucen u igri, dodje mi dobar ss.
??

Please Prijava to join the conversation.

Više
11 godina 7 mjeseci ago #48356 od jetrica1
Replied by jetrica1 on topic Crni pbss
Pozdrav,
uz to što si isključio AA, obavezno update PB-a, to bi ti trebalo riješiti probleme.....

He who does not hope to win has already lost

Please Prijava to join the conversation.

Više
11 godina 7 mjeseci ago #48358 od Mr.Ti
Replied by Mr.Ti on topic Crni pbss
da, AA je glavni uzrok, a meni je glavni bio alt tabanje. Poslije su mi uvijek bili crni...

Please Prijava to join the conversation.

Više
11 godina 7 mjeseci ago #48360 od Tintilinić
Replied by Tintilinić on topic Crni pbss
Ja sam taj koji te je banal zbog crnih pbss-a....5/5 ...malo poradi na tome jer danas sam te 2 puta banal a da ti se nebi dogodio permanent ban... :evil:

Please Prijava to join the conversation.

Više
11 godina 7 mjeseci ago #48368 od razor
Replied by razor on topic Crni pbss
Hej hej...Luks je stari CTN-ovac....budite dobri!

Please Prijava to join the conversation.

Više
11 godina 7 mjeseci ago #48369 od DrRider
Replied by DrRider on topic Crni pbss
Ako je netko zainteresiran prije 10-11 mjesci ja sam sastavio tutorijal za ekipu iz klana i ostale da pogledaju za rješavanje crnis PB screenshotova tutorial je ovdje : tutorial ;)

Any fool can write code that a computer can understand... But only good programmers write code that humans can understand." -- Martin Fowler

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: jetrica1
Vrijeme kreiranja stranice: 0.335 sekundi
Pokreće Kunena Forum