Skip to main content

Taktika... ?

Više
16 godina 3 mjeseci ago #25400 od razor
Taktika... ? was created by razor
Baci bombu, goni bandu...


Ehm..da..

Nego...kako igrate vec neko vrijeme, zanima me dal ste skuzili kakvu taktiku, dobar mix oruzja i perkova ili nesto slicno sto se CoD-a tice?

Please Prijava to join the conversation.

Više
16 godina 3 mjeseci ago #25402 od jopke
Replied by jopke on topic Taktika... ?
taktika za sta? sta je uopce cilj igre???

ako je cilj napraviti vise kilova ona kampaj ili pak na nekim mapama zaljeci se u guzvu sa bombom u ruci:) i jos jednom koja padne nakon sto te skinu:) onaj spaljeni perk:)

sto se oruzja tice mislim da je M4 najbolje rješenje (eventualno M16 na otvorenim mapama) i nikako se ne trudi gadjati u prsa ili nedaj boze glavu....bitno je samo pucati cak najbolje u noge...zalosno ali istinito...dakle ne ciljate vec tko prvi pocne pucati njemu djevojka

ako je cilj napraviti sto bolji fregrejt ( iako ne vidim zasto) onda nemoj traziti neprijatelje samo se skampaj negdje i oni ce doci...iza coska i sl. nikako ne na prozore jer tamo svi gedaju

ako je cilj da ti tim pobjedi onda se prebaci u onaj koji je bolji:)


ako je cilj da se zabavis onda isprobavaj oruzja, igraj sa snjaperom, postavljaj one bombe sto se daljinski aktiviraju i sl...



Rest your trigger on my finger...

Please Prijava to join the conversation.

Više
16 godina 3 mjeseci ago #25403 od mrgud
Replied by mrgud on topic Taktika... ?
zanimljiva kombinacija oruđa je dakako rambo nožić :P

ne šalim se, jako mi se sviđa ak-74 sa acogom, na daleko pucat po dva-tri metka, i skida mrak, na blizu da i ne govorim :twisted:
e i da, za ak74 imam peerkanu extra municiju

sa m4 mi se cesto dešava da ispucam sve metke u nešto tj nekoga i da ga ne skinem, neg on mene skine dok relodam

pucanje po nogama pali, smiješno ali pali :D

za onu najmanju mapu (ona gradjevina na kat s kipom u dvorištu) koristim kalaš sa 203com i sa peerk bombom, ubitacna kombinacija

mess with the best, die like the rest

Please Prijava to join the conversation.

Više
16 godina 3 mjeseci ago #25405 od [ctn]sluzavy_cro
Replied by [ctn]sluzavy_cro on topic Taktika... ?
Ja imam pilu sa optikom, M16 sa 203-com
od perkova koristim bonbu, dupli metak i efikasnije explozije (pa cak i fles moze biti ubojit)
Kod snipera onaj perk claimore, dugi dah i nevidljiv za uav

taktika je odi iz igre ako ti se ne svidja ekipa

Please Prijava to join the conversation.

Više
16 godina 3 mjeseci ago #25407 od blento
Replied by blento on topic Taktika... ?
...meni se osobno svidja G36 i kao drugo oruzje m4 sa 203 ...
dok drugu kombinaciju uzeti G36 sa prigusivacem i perk brzog reloadanja.....pa kad su bliske borbe...dobro dodje...

Please Prijava to join the conversation.

Više
16 godina 3 mjeseci ago #25409 od rudlava
Replied by rudlava on topic Taktika... ?
Eto bit cu iskrena........JA SAM POSTALA OVISNA O COD4 IGRI MOLIM POMOC.....NISAM UPALILA AA VEC 5 DANA!!!


eto....

vasa Rudy :(

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razorjetrica1
Vrijeme kreiranja stranice: 0.540 sekundi
Pokreće Kunena Forum