Skip to main content

Razno vezano uz cod 4

Više
16 godina 1 mjesec ago #25967 od Mr.Ti
Razno vezano uz cod 4 was created by Mr.Ti
Znam da od nas nitko ovo ne voli i koristi, ali da znate od kuda sve mozete ocekivati raznorazne penjace i slicne:

www.truveo.com/Call-of-Duty-4-Tr ... 3616499582

ime govori o cemu se radi.

Nego, ako netko zna, cujem da poneka oruzja jako gube na preciznosti i ucinkovitosti u kombinaciji s odredenim dodacima (npr. kalas s crvenom tockom) a neka se poboljsavaju?

Ja sam malo nabrzake trazio ali nisam nasao nista pametno...


A ako netko zeli nesto doznati o nekom oruzju (imaju sva iz cod 4), evo vam dobar link. Podijeljeno po vrstama (assault, lmg smg...) a zatim po zemljama i priozvodacima...

world.guns.ru/main-e.htm

Please Prijava to join the conversation.

Više
16 godina 1 mjesec ago #25968 od rudlava
Replied by rudlava on topic Razno vezano uz cod 4
sve koji koriste te bugove treba dobro izlemat, zabranit im dozivotno koristenje interneta, razbit kompjuter cekicem i bacit kroz prozor.Zavezat za radijator i igrat pred njima cod4 i tako godinu dana!

BABU IM!

Please Prijava to join the conversation.

Više
16 godina 1 mjesec ago #25972 od faken_brokva
Replied by faken_brokva on topic Razno vezano uz cod 4

Rudlava napisao: sve koji koriste te bugove treba dobro izlemat, zabranit im dozivotno koristenje interneta, razbit kompjuter cekicem i bacit kroz prozor.Zavezat za radijator i igrat pred njima cod4 i tako godinu dana!

BABU IM!


terror

Please Prijava to join the conversation.

Više
16 godina 1 mjesec ago #25975 od jopke
Replied by jopke on topic Razno vezano uz cod 4
ma samo nek se oni penju:)



Rest your trigger on my finger...

Please Prijava to join the conversation.

Više
16 godina 1 mjesec ago #25979 od [ctn]sluzavy_cro
al to nisu bugovi ako ti njega mozes skinit, za razliku od Urbana gdje te tip ubije ispod ceste a ti njemu nemres nist.

Please Prijava to join the conversation.

Više
16 godina 1 mjesec ago #25980 od Mr.Ti
Replied by Mr.Ti on topic Razno vezano uz cod 4
Na PC Ekspert forumu sam pronasao sljedecu obavijest:

... napisao: As of the 06th of March 2008 Even Balance has started to ban Cracked CoD4 servers.
* The 1st thing which will happen is a warning message will show saying " *WARNING* This server is BANNED by PunkBuster "
* After a short time the players playing in the server will start to get a lot of lag


Znaci moguce da ce punkbuster raditi probleme na crack-anim serverima. Informacija nije provjerena ali tako se prica...

forum.pcekspert.com/showthread.p ... post986354

postovi 2433 i 2436

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razorjetrica1
Vrijeme kreiranja stranice: 0.423 sekundi
Pokreće Kunena Forum