Skip to main content

xbanRx

Više
13 godina 9 mjeseci ago #41650 od Eazy187
xbanRx was created by Eazy187
samo mi recite zakaj sam banan na serveru ,instaliro sam windows 7 i cuo sma da zbog toga mozda se moze imat crne ss .nisam nikog vrijedo ili tak nes ..............

Please Prijava to join the conversation.

Više
13 godina 9 mjeseci ago #41651 od halle
Replied by halle on topic xbanRx
možda imas crne ss-ove!?

Please Prijava to join the conversation.

Više
13 godina 9 mjeseci ago #41655 od Mr.Ti
Replied by Mr.Ti on topic xbanRx

Eazy187 napisao: samo mi recite zakaj sam banan na serveru ,instaliro sam windows 7 i cuo sma da zbog toga mozda se moze imat crne ss .nisam nikog vrijedo ili tak nes ..............


Pa dajte ljudi, ak vam je vec stalo, malo se i potrudite...a ne samo ulet: ZASTO STE ME BANALI????

KADA si dobio ban..........Koji GUID......pod kojim NICKOM.......da li je pisala kakva poruka kod BAN-a.....da li si probao kasnije? vjerojatno je TEMP BAN....

Please Prijava to join the conversation.

Više
13 godina 9 mjeseci ago #41657 od razor
Replied by razor on topic xbanRx

Mr_Ti napisao:

Eazy187 napisao: samo mi recite zakaj sam banan na serveru ,instaliro sam windows 7 i cuo sma da zbog toga mozda se moze imat crne ss .nisam nikog vrijedo ili tak nes ..............


Pa dajte ljudi, ak vam je vec stalo, malo se i potrudite...a ne samo ulet: ZASTO STE ME BANALI????

KADA si dobio ban..........Koji GUID......pod kojim NICKOM.......da li je pisala kakva poruka kod BAN-a.....da li si probao kasnije? vjerojatno je TEMP BAN....


Ovo ce od sad biti sluzbeni odgovor na sve ovakve postove koji ne daju bar malo informacija :thumleft:

Please Prijava to join the conversation.

Više
13 godina 9 mjeseci ago #41658 od Eazy187
Replied by Eazy187 on topic xbanRx
Nick je Eazy187 di da nadem guid ??? znam za americas di se moze nac ali za ovo ne !!!!!!! :scratch: :scratch:

Please Prijava to join the conversation.

Više
13 godina 9 mjeseci ago #41659 od Mr.Ti
Replied by Mr.Ti on topic xbanRx
vidis, znao sam da ce mi zavrseni faks negdje pomoci u zivotu, evo ti odgovor...

tinyurl.com/38ofzyn

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razorjetrica1
Vrijeme kreiranja stranice: 0.479 sekundi
Pokreće Kunena Forum