Skip to main content

AA server pomoć

  • corsa
  • Topic Author
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
16 godina 5 mjeseci ago #24674 od corsa
AA server pomoć was created by corsa
Bok ljudi!
Evo šalje me ovamo vaš prijatelj Zwer.
Kaže da ste jako dobri i da bi mi mogli pomoći oko mojih problema.

Imam jedan problem u vezi igre AmericasArmy 2.8.1
Napravio sam svoj server ,no sad ga nije moguće naći automatski ,kod pokretanja igre,već samo preko "search" metode.
Kad upišem ime servera i pritisnem search onda ga nađe ,a preko "deploy-ime mape" ništa.
Drugi problem je u tome što kod svakog podizanja servera trebam prijaviti server na na oficijalnoj stranici AA. Dal tako mora biti ili se može kako podesiti da se server prijavi jednom za svagda.
Još me zanima kako na tom serveru mogu postavljati uvjete igranja npr.(promjena oružja,kick-anje playera i ostalo)
Hvala unaprijed!

Please Prijava to join the conversation.

Više
16 godina 5 mjeseci ago #24676 od ne0
Replied by ne0 on topic AA server pomoć
prvo kupi gajbu pive nije bitno koje al preferiram karlovacko mislim da ce se ekipa slozit :D pa ti onda mozda i nesto kazemo ako neces morat kupit i dvije jer ima nas dosta :mrgreen:

Please Prijava to join the conversation.

Više
16 godina 5 mjeseci ago #24679 od razor
Replied by razor on topic AA server pomoć
Gdje si digo server? Ako si ga digo doma, zaboravi da ces imat ista automacki jer ti se IP adresa mjenja najmanje svaka 24h, a za server je potrebno imati konstantnu IP adresu.
No...zadnji put akad sam aj probavao dizati server na vlastitom kompu doma, server bi se nakon nekog vremena pojavio na listi servera samo ga 99.9% ljudi nebi vidjelo jer nije honor nije registriran itd itd itd. Sve u svemu, onome tko ga trazi trebaju bit postavljene neke bijesne postavke za prikaz sevrera,

Ukratko, ako si mislio zastedit para tako sto bi dizo server na valstitom stroju, azbotravi, nece ti to bas past na plodno tlo.
Ako ga mislis dizat smao za ekipu da se zajebavate, onda je najlakse dam im IP adresu koji imas kad dignes server pa nek se konektaju preko konzole...ala: open 111.111.111.111

Sto se privatnih servera i divljih postavki tice, AA je dosta not dfrendly, za razliku od drugih FPS-ova...

Please Prijava to join the conversation.

Više
16 godina 5 mjeseci ago #24681 od ne0
Replied by ne0 on topic AA server pomoć
postoji i jednostavniji nacin das 500kn i problem rijesen :lol: mislim da bi nam dobro doso neki sponzor ili sponzorusa da nas financira... hmmm to ne bi bilo lose...

Please Prijava to join the conversation.

  • corsa
  • Topic Author
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
16 godina 5 mjeseci ago #24683 od corsa
Replied by corsa on topic AA server pomoć
Neznam kako se stvore dva topica!
Hvala ti !
A gdje se onda postavljaju takvi serveri ak to nije moguče na vlastitom kompu? Što je potrebno napraviti?
E ovo je zadnje pitanje , neću te gnjaviti više!

Please Prijava to join the conversation.

Više
16 godina 5 mjeseci ago #24684 od razor
Replied by razor on topic AA server pomoć
Slobodno pitaj, nije gnjavaza.

Odgovor na tvoje pitanje nije daleko od ovog sto je jahacduhova napisao. Platis nekome od server providera i imas server. To je jedini nacin.

Ako krenes na to, imas 2 opcije.
1)honor server
2)non honor server

1 - jako skupa verzija (300-500 pa nadalje) kuna mjesecno!
2 - ima ih i do 100 kn, pa cak i manje mjesecno, ali ti nitko nece dolazit igrat na to i server sam po sebi nece imat bas nekog smisla u tom slucaju. Vecinom takvi serveri sluze za vjezbanje taktika za meceve itd.

A postoji i treba opcije, a to je da se fino regrutiras (ako imas frendova mogu i oni) u CTN i financiras klan server koj cu ja naravno sredit preko svojih spaga i razno raznih placanja ispod stola :D (standard hrvatski biznis)

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.301 sekundi
Pokreće Kunena Forum