Skip to main content

Izlaganje oruzja na Jarunu ....

Više
18 godina 11 mjeseci ago #4891 od blento
...evo bio sam danas tamo i ima stvarno kuuul stvari...bio kod Scepana al on nije mogao ici..

Mislio sam otici tamo opet i uslikati par slika..onako za forum (bilo bi zanimljivo uslikati RUdi sa pravim RPG-om...) ....no crkle mi baterije..a kak mi je sestricna skrtica nije mi htjela dati svoje baterije..isto na punjenje...hmmm....stvarno se napizdih na nju..jer vidim da uci iz mojih knjiga.....

uglavnom..ima od raznih snajpera ( svi nesto ciljaju na onu nudisticku plazu)..protuteknovski te oklopnih vozila...kalsnjikova i slicnih pizdarija...

nego ak se nekome da ici sad...da uslikamo nesto...npr slike na tenku i slicno..nek se javi...
moze me zvrcnit i na mobitel 098 60 40 43 ...nemam para na mobu trenutno...

Please Prijava to join the conversation.

Više
18 godina 11 mjeseci ago #4892 od mrgud

Blento napisao: ..nek se javi...
moze me zvrcnit i na mobitel 098 60 40 43 ...nemam para na mobu trenutno...


...a Blento sad si se zajebo...kako možeš biti ovako neoprezan...šta kad djevojke saznaju za ovaj broj pa nečeš mira imat do kraja života... :wink: ...brzo mjenjaj broj... :P

...e da što se ovog tiće...zadnjih par dana sam laganini u elementu pa tako i danas...pa tako nisam siguran ni dal bi mogao nać put do jaruna... :lol:

mess with the best, die like the rest

Please Prijava to join the conversation.

Više
18 godina 11 mjeseci ago #4893 od blento
evo uslikao sam par slikica...nekih 15-tak...neke nisu uspijele...baterija malo rikavala....nego...poslat cu nesto na galeriju...pa gledajte...

Please Prijava to join the conversation.

  • mato
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
18 godina 11 mjeseci ago #4894 od mato
Replied by mato on topic Izlaganje oruzja na Jarunu ....
jaoooo koja greska sad cu te ja spammat sa porukama hahahhahaha nema spavanja arghhhhahahhahahahhahabuhahah i zvat cu te u gluho doba noci :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Please Prijava to join the conversation.

Više
18 godina 11 mjeseci ago #4896 od blento
hehe...znas mato..mozda kod vas jos nisu izasli mobiteli sa power ON/OF tipkom...al kod nas je to vec par mjeseci uobicajen sport... 8) 8) :lol: :lol:

zao mi je sto tebe nisam mogao uslikat sa RPG-om... ;)
E znas da vrag ima neku optiku ko sniper..cak je i jaca od neki snipera....eee to je RPG-jcina.... 8) 8)

Please Prijava to join the conversation.

Više
18 godina 11 mjeseci ago #4899 od razor
A fakat steta sto nisam mogo ic. Dobre fotke bi sa Rudlavom napravili :)
Jel mozda "izlozba" na jarunu i sutra?

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.428 sekundi
Pokreće Kunena Forum