Skip to main content

Najbolji RPG ikad?

Više
19 godina 4 mjeseci ago #1152 od balkanac
Replied by balkanac on topic Najbolji RPG ikad?
Ma šta je vama?najbolji rpg svih vremena je elder's scrolls 1,2 i tri,a ovaj četvrti dio koji će izać kad NASA počne prodavat svoje kompove malim ljudima kao što smo mi,rulat će!!!!Diablo 2 je isto jedna od najboljih.....ma zapravo najbolji rpg-ovi su oni koji ti daju 100% slobodu=di možeš radiš što oćeš i kad god oćeš kao u MMORPG-ovima

Razor napisao: LOL! RPG na hospitalu! LOL!

Ma sta se mene tice Diablo2 je broj jedan kad se gleda Single Player. Ali za pravi osjecaj RPG-a moras igrati MMORPG (Massive Multiplayer Online Role Playing Game) Kad imas 200 igraca online u isto doba, NA JEDNOM serveru e to je onda u pravom smislu rijeci RPG. Za sada mi je no.1 Obsidian Shard (Ultima Online). Al tu je grafika ocajna pa vise nije gust igrat.
Mislim ima100x boljih mmorpg-ova vani.....zato svatko koga takve stvari zanimaju neka ih potrazi i ako uspije naci nesto kvalitetno a besplatno imat ce zabavu za duuuuugo vremena.


Ja sam probao nać neki dobar i besplatan MMORPG,al nisam uspjeo...il trebaš plačat akaunt ili ti treba originalni cd-key....npr: meni se sviđa ovaj "dark age of cammelot",al mislim da trebaš platit za akaunt,a u "world of warcraft" (koji uopće nije loš),kod njega ti treba originalni cd-key zbog jebenog battleneta :X.....Razore jel ti znaš za koji dobar MMORPG (mislim osim ultime) i da nema ova sranja oko plačanja akaunta i to?

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 4 mjeseci ago #1165 od razor
Replied by razor on topic Najbolji RPG ikad?
Hm....osim ultime neznam jer nisam trazio. Al ako se potrudis naci ces nesto....brijem da ima i besplatna ultima 3D !

Please Prijava to join the conversation.

  • procyon
  • Topic Author
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
19 godina 4 mjeseci ago #1169 od procyon
Replied by procyon on topic Najbolji RPG ikad?
jel' to smuđ?

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 4 mjeseci ago #1176 od balkanac
Replied by balkanac on topic Najbolji RPG ikad?
Ultima 3d?Ja bi,ja bi....jel možda znaš neku stranicu di imaju besplatni download????

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 4 mjeseci ago #1177 od balkanac
Replied by balkanac on topic Najbolji RPG ikad?

ProcYon napisao: eto... koji je po vama najbolji RPG ikad?
meni: 1.Diablo 2
2.Dungeon Siege
3.Neverwinter nights...

JAO ZAJEBO SAM SE! NAJBOLJI RPG IKAD JE MORROWIND a onda sljede ove ostale!!!![/b]


Dobro da si dodao ovo zadnje,već sam mislio da si poludio :D

Please Prijava to join the conversation.

  • mato
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
19 godina 4 mjeseci ago #1178 od mato
Replied by mato on topic Najbolji RPG ikad?

ProcYon napisao: jel' to smuđ?

nije nego saran sa š :D :D

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.804 sekundi
Pokreće Kunena Forum