Skip to main content

Greske na stranici...

Više
19 godina 4 mjeseci ago #1125 od blento
Greske na stranici... was created by blento
jel vi dobivate ovakve nabuloze?...
meni se javljaju i na IE i na OPERI


Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/ctn/public_html/header.php:32) in /home/ctn/public_html/modules/Forums/viewtopic.php on line 572

Combat Trained Noobs : America's Army clan: Forums


Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/ctn/public_html/header.php:32) in /home/ctn/public_html/includes/page_header.php on line 488

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/ctn/public_html/header.php:32) in /home/ctn/public_html/includes/page_header.php on line 494

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/ctn/public_html/header.php:32) in /home/ctn/public_html/includes/page_header.php on line 495

Please Prijava to join the conversation.

  • mato
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
19 godina 4 mjeseci ago #1126 od mato
Replied by mato on topic Greske na stranici...
zato gospon blento koristi mozillu :D :D :D :D :D :D :D ie je opcepoznato smece a opera bi mogla i proc ali.... vidis ja nemam problema s mozillom znaci MOZILLA RULEZ :twisted:

Please Prijava to join the conversation.

  • pejo
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
19 godina 4 mjeseci ago #1127 od pejo
Replied by pejo on topic Greske na stranici...
ima mato pravo, vatrena lisica je zakon, prvom prilikom si to skini, a ako hoces probaj i crazy browser, isto nije los, u svakom slucaju bolji od ie. :D :D

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 4 mjeseci ago #1128 od blento
Replied by blento on topic Greske na stranici...
eee prije mi to nije nikad radilo...
mozda je problem firewalla?..a?.....opera je bolja (bar je ljepsa) od ostalih koje sam probao...

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 4 mjeseci ago #1130 od razor
Replied by razor on topic Greske na stranici...
Isti taj error sam ja dobio jednom kad sam bio na faksu....od doma nijednom a koristim IE......i NEMAM POJMA zasto se to dogodi.....
Ako ko zna neka kaze ja cu drage volje probat popraviti problem.

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.436 sekundi
Pokreće Kunena Forum