Skip to main content

Airsoft !!!!!!!!!!!!!

Više
19 godina 4 mjeseci ago #1206 od blento
Airsoft !!!!!!!!!!!!! was created by blento
....gledao sam sinoc na RTL-u o airsoftu..(slicno kao paintball samo su puske orginal replike) ....i straaasnooo me zaintrigiralo....

Stvar igleda kao prava...tj najslicnije je AA-u..a i oprema nije skupa kao paintball.....
Cijena oruzjasa se krece od 100-njak eura pa navise....sto i nije skupo...
ne znam jel nekog zanima ovo...no imate stranicu na www.airsoft-hrvatska.com ...vec sam se uclanio na njihov forum... ;)

ovo bi bila prava stvarcica....tada ne bi bilo vise BUGOVA i PINGOVA i chetera.... ;)

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 4 mjeseci ago #1208 od razor
Replied by razor on topic Airsoft !!!!!!!!!!!!!
Nije lose....kako mi se cini ove puske na struju su ok (mogu se punit) al mi jos nije jasno kako se zna ko je koga pogodio jer kolko sam skuzio ove kuglice ne ostavljaju nikakve oznake (nema boje u njima)....dobro..ostave masnicu ak pogode u golu kozu :)
A i evo malo sam prosnjofo po netu i vidim da 5000 kuglica dode ok 100 kn sto je FUL jeftino (u usporedbi sa paintballom) gdje 100 kuglica dobijes sa 50 kuna (ili je bar tak bilo zadnji puta kad sam gledo). A i ove kuglice od softbola mozes kasnije pokupit pa ponovo koristit....definitivno jeftinije od paintballa.
Izgleda super.....bilo bi dobro igrat s time.....zamisli si samo grafiku :lol:

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 4 mjeseci ago #1209 od blento
Replied by blento on topic Airsoft !!!!!!!!!!!!!
...da konocano bi mogao igrati preko rezolucije 640*480 na 33 incnome monitoru... :cry: :lol: :lol: ....

stvar je u tome da se tu isto igra na postenje...tj kad je netko pogodjen onda kaze da je pogodjen.....al rekli su da zna i boljeti pa se tesko onda skriva kad si pogodjen....

igra je izgledala fenoooomenalnoooo......

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 4 mjeseci ago #1210 od rudlava
Replied by rudlava on topic Airsoft !!!!!!!!!!!!!
Igra izgleda cool ali nevjerujem da bi se upustila u tu igru...mislim da jako boli! :( :(
A ako bi se u nesto prepustila rade bi isla na paintball!!
Samo sta je paintball nazalost puno skuplji:(

Please Prijava to join the conversation.

  • procyon
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
19 godina 4 mjeseci ago #1212 od procyon
Replied by procyon on topic Airsoft !!!!!!!!!!!!!
evo sta sam nasao na www.paintball.hr :
Osnovni komplet: marker, maska, 3 h igre, 100 kuglica - 110 kn
L komplet: marker, maska, 3 h igre, 200 kuglica - 160 kn
XL komplet: marker, maska, 3 h igre, 300 kuglica - 210 kn
XXL komplet: marker, maska, 3 h igre, 400 kuglica - 260 kn

Please Prijava to join the conversation.

  • mato
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
19 godina 4 mjeseci ago #1213 od mato
Replied by mato on topic Airsoft !!!!!!!!!!!!!
e imam ja doma 4 zracne puske cz proizvodnje :D :D vi ljepo dodete dole i podemo na petku(brdo u dubrovniku)pa se napucavamo s njima :D :D :D :D a mozda se nade i koja bomba kragujevka pa ce bit zanimljivije i to sve BESPLATNO jedino ljecenje sami placate :D :D :D tj ko prezivi :twisted: :twisted: jel moze?? :violent1: :violent1: :violent1:

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 1.320 sekundi
Pokreće Kunena Forum