Skip to main content

ODUSAJEM_FADaho

  • filip
  • Topic Author
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
19 godina 4 mjeseci ago #1319 od filip
ODUSAJEM_FADaho was created by filip
ovako ljudi pa vidim ja da je ovo malo oveće sranje.
BIt cu otvoren:
Bento nisi stvarno fer, zar mislis da smo svi super da smo neznam sta savrseni kazes da ti sve moje sale shavacas kao salu,
TO mozes prodati djetetu od 6.5 gpdina mozda te to posjeti na nesto
Puna mi je glava ovih sranja, svi nesto tupite da sam ja uvrijedio vaseg neki jadnik je valjda je vvito ili sada fukooko, ma on je malo govno mozete si svi strpata ga u usta,
ako vi stvarno neshvaćate sta je sala mozedte svi ljepo odjebati,
odustajem od ovog svega neću ja biti u clanu s nekim idiotima,
Ne vazi za sve.
Ali zasita ako popusite sve sto vam EX-vito stavi pod nos onda ste zaista jadni.
Hvala vam na strpljenju.
:evil: ovo je dubletimeshit
Tema je zaključana.
Više
19 godina 4 mjeseci ago #1321 od blento
Replied by blento on topic ODUSAJEM_FADaho
...filipe krivo si nesto shvati..
nit sam ja tebe htio uvrijediti nit imam ista protiv tebe..
sto se mene tice nemam nista protiv da budes u klanu ...i
opet si krivo shvatio...nisi ti povrijedio vitu..nema on nikakve veze tu...napisao si ono tipu koji je vlasnik severa Zeiphon-u da si svodnik i da se makne sa servera..jer tko je uopce on....
..ili tako nesto ...nevidim di je taj post da..mozda ga je razor obrisao ...

Tip je vlasnik ovog servera i vrlo lagano moze ti makniti ove stranice sa njega.....covjek je besplatno dao Razoru da stavi stranice na njega....
..a odakle tebi to da si se zamjerio generalu ili nekome..nemam pojma...

inace nisam glasovao ni za ni protiv tebe..vec sam suzdrzan...znam da si sinisin prijatelj i zato sam pokusao biti objektivan....

ako nisi skuzio sve ono je bila sala sto sam ti rekao..pa i ono za onu pjesmu koju si napisao....jer iza toga ima :lol: :lol: :lol: :lol: ....
valjda znas sto to znaci?...

Cini mi se da imas oko 14-15 godina pa razumijem da si nesto krivo protumacio...i ispricavam se ako si stekao dojam da te ne volim i da te vrijedjam .......ja sam ti u dusi veseljak....i sve sto zelim ja da se druzimo i igramo i zezamo....

:lol: ...chear up ...
pa i ako ne budes u nikakvom klanu..to te ne sprijecava da igras AA ...
ja dugo vremena nisam bio u nikakvom klanu ..a i ovdje ne bih bio da imam nekakve obaveze kojih se ne mogu drzati....i da slusam necija naredjenja i necije uvrede......

stoga sorry jos jednom ako sam te povrijedio u necemu..jer mi to zaista nije bila namjera....
Tema je zaključana.
Više
19 godina 4 mjeseci ago #1327 od razor
Replied by razor on topic ODUSAJEM_FADaho
Slusaj ti mali glupane! Od samog pocetka kad smo te upoznali si LAGAO! Boli me kurac sto si reko VITI. Ja znam sto si rekao meni i zato ne seri. Boli me kolki ti je frag rate ili koj si honor. Sve dok se ponasas tako kako se ponasas tesko da ces uci i/ili ostati u bilokojem klanu. Nitko netreba nekog balavca koj se nemoze strpit da produ praznici i da se donese odluka. Ti si se kao salio kad si meni reko da imas 24 godine ili tako nesto? Jesi malo sutra...istu stvari si pricao i drugima. Pa koj si ti faking jadnik da lazes okolo koliko godina imas. Dobro da jos nisi reko da si i zensko.

A i da ti kazem jos nesto....planirao sam te pustiti u klan. Jer danas ce dvojica izletit van i trebo bi nam neko ko zna igrat i ko je aktivan. Mogu ti samo zahvalit na tome sto si napisao ovaj post jer si pokazao tko i kakav si.

E da...pogledaj moj avatar!
Tema je zaključana.
Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.353 sekundi
Pokreće Kunena Forum