Skip to main content

LINKS

Više
14 godina 11 mjeseci ago #35863 od rudlava
Replied by rudlava on topic LINKS
di je svicarc??


nasla dve baterije, epruvetu, kljucic, zlato iotvorila drugi pretinac to je to :(

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 11 mjeseci ago #35864 od Mr.Ti
Replied by Mr.Ti on topic LINKS
otvorio sam equilizer :) kombinacija polozaja slidera :)

EDIT: otvorio sam kombinaciju za desni kljucic :)

EDIT2. otvaranjem radia imate papiric sa 4 kombinacije brojeva i slova, magnet od zvucnika ide na kutni kljuc kao na papiricu, izvadite baterije iz rupa gdje su bili sarafi i stavite ih u UV lampu. UV lampom svijetliti na good luck papiric i vidi se neka kombinacija po slovima...svijetliti u rupu na podu, rupu iza uticnice, u sef i na zlatnu polugu i svagdje se vide kombinacije slogova od good luck i slovnobrojcana kombinacija, svijetllti na tipke od prvog kljucica i vidi se nesto kao tipke klavijature i sad vjerojatno ona kombinacija sa papirica, ono sve sto se vidjelo pod lampom i crtezcic uokolo good luck nesto znace, ali neka nastavi i netko drugi :scratch:

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 11 mjeseci ago #35868 od pikachu
Replied by pikachu on topic LINKS
uspio sam sve što i Mr.Ti osim ovog desnog ključića... znam da moram svijetlit na kocku i onda vidim brojeve. probao sam utipkavat broj prema boji al ne šljaka to. znači redom 51432; 5 pa enter, 6 pa enter... i tipkovnicu ko na mobitelu i ko na tastaturi. no go.

Theory and practice are actually the same thing.
Theoretically.

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 10 mjeseci ago #35869 od Mr.Ti
Replied by Mr.Ti on topic LINKS

pikachu napisao: uspio sam sve što i Mr.Ti osim ovog desnog ključića... znam da moram svijetlit na kocku i onda vidim brojeve. probao sam utipkavat broj prema boji al ne šljaka to. znači redom 51432; 5 pa enter, 6 pa enter... i tipkovnicu ko na mobitelu i ko na tastaturi. no go.


eh onda napisi kak si dosao do lijevog kljucica, jer sam ja zapeo :)

desni: kad pritisces veliku tipku na tipkovnici na gornjim ledicama se pojavljuju boje, zapisi ih, svijetli na kocku i pisi koji broj je koje boje, zatim na tastaturi polozajem ledica slazes brojeve kao na kocki :), jer kao sto mozes primjetiti brojevi su do 6 a tastatura je 9, znaci 1 je samo srednja ledica, 5 su ledice na coskovima i jedna u sredini, bas kako su nacrtane na kocki, i potvrdujes sa velikom tipkom :)

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 10 mjeseci ago #35870 od halle
Replied by halle on topic LINKS
eqlizer POMOĆ

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 10 mjeseci ago #35871 od halle
Replied by halle on topic LINKS

Mr_Ti napisao:

pikachu napisao: uspio sam sve što i Mr.Ti osim ovog desnog ključića... znam da moram svijetlit na kocku i onda vidim brojeve. probao sam utipkavat broj prema boji al ne šljaka to. znači redom 51432; 5 pa enter, 6 pa enter... i tipkovnicu ko na mobitelu i ko na tastaturi. no go.


eh onda napisi kak si dosao do lijevog kljucica, jer sam ja zapeo :)

desni: kad pritisces veliku tipku na tipkovnici na gornjim ledicama se pojavljuju boje, zapisi ih, svijetli na kocku i pisi koji broj je koje boje, zatim na tastaturi polozajem ledica slazes brojeve kao na kocki :), jer kao sto mozes primjetiti brojevi su do 6 a tastatura je 9, znaci 1 je samo srednja ledica, 5 su ledice na coskovima i jedna u sredini, bas kako su nacrtane na kocki, i potvrdujes sa velikom tipkom :)



ja opet ne kuzim sta srednja sta 5 nist ne kuzim?

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.480 sekundi
Pokreće Kunena Forum