Skip to main content

LINKS

Više
14 godina 10 mjeseci ago #36511 od halle
Replied by halle on topic LINKS
MULTI TALENT:



[youtube:3v1c30qk]<object width="425" height="344"><param name="movie" value=" www.youtube.com/v/RDeEK2zRrOs&hl=en&fs=1& "> www.youtube.com/v/RDeEK2zRrOs&hl=en&fs=1& " type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344">[/youtube:3v1c30qk]

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 10 mjeseci ago #36512 od faken_brokva
Replied by faken_brokva on topic LINKS
[youtube:1gaf6gjy]<object width="425" height="344"><param name="movie" value=" www.youtube.com/v/n7mRheamNGU&hl=en&fs=1& "> www.youtube.com/v/n7mRheamNGU&hl=en&fs=1& " type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344">[/youtube:1gaf6gjy]

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 10 mjeseci ago #36613 od mrgud
Replied by mrgud on topic LINKS
[youtube:3d53beev]<object width="425" height="344"><param name="movie" value=" www.youtube.com/v/asM8FL0SHa8&hl=en&fs=1& "> www.youtube.com/v/asM8FL0SHa8&hl=en&fs=1& " type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344">[/youtube:3d53beev]

[youtube:3d53beev]<object width="425" height="344"><param name="movie" value=" www.youtube.com/v/gkUJ9j_HhDw&hl=en&fs=1& "> www.youtube.com/v/gkUJ9j_HhDw&hl=en&fs=1& " type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344">[/youtube:3d53beev]

mess with the best, die like the rest

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 9 mjeseci ago #36696 od halle
Replied by halle on topic LINKS
Pročitati komentare ljudi pa grozno sta svasrt i ko danas zavrsi u novinama...





www.24sata.hr/news/clanak/sve-du ... =main_page

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 9 mjeseci ago #36697 od razor
Replied by razor on topic LINKS
lol dobar mi je ovaj:

pa i zašto bi išli na more? to je pomodarstvo beskorisno. moja baba nikad nije vidjela more i doživjela je 92 godine. evo bili su nekoliko puta na moru i sad bi odmah htjeli to stalno ali nemogu i što se dešava? nerviraju se i škodi im taj stres zdravlju. a o UV zračenju da i ne govorim. Zaključak: ići na more je štetno po zdravlje. Ima i onako poslovica: tko se ne kupa u moru neka drži noge u lavoru. tak.


Inace, neznas sto je tuznije, da se ovi stvarno prodaju pod siromahe sa 9k kuna mjesecno kad ima ljudi koji imaju jedva i 4k, ili to sto nas vecina stvarno misli da ovi sa 9k kuna imaju lagodan i bezbrizan zivot i da je to skroz ok kolicina novaca.

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 9 mjeseci ago #36699 od ne0
Replied by ne0 on topic LINKS
Kolko god da novaca imao nikad ti nije dosta! Svi misle oni koji imaju 9soma da im je lako al ja to ne bi rekao!

Dajem primjer: frend radi ko fotograf za 24h i ima jako dobru placu a stalno je u minusima i sta ti ja znam... krpa kraj s krajem ko i vecina nas. Cast izuzecima koji su karakteri i znaju kontrolirat svoju potrosnju.
Po meni opcenito nije najbitnije dal imas placu 4000kn ili 5000kn ili 60000kn,,, naravno da je sto je veca to je kao bolje!??!?? ja bi rekao sto je covjek karakterno nadaren da zna pravilno rasporedit i zivit to je bolje. Imas onih koji imaju placu 10 000kn a nikad 20kn u djepu da plate kavu.

Ili recimo imam frenda koji svaki mj ima kredita za 4000kn i mora radit 2 posla! Svaki dan radi 2 posla (osim sub kad radi samo jedan a nedelju je slobodan) a izmedu ta dva posla ima 1h vremena da dode doma.

Treci frend digne kredu da otplati motor i umjesto da to rijesi jer je u financijskum problemima bla bla on ode na Vis bude 15 dana vrati se u zg na jedan dan pa ode na Silbu bla bla ima se, trosi se, boli ga. Jesen ce brzo doci a sta onda? kad jamcima sjedne kredit za motor?

Primjera je 100 a ja se nekima divim kako zive i rade.
Uglavnom su ljudi sami krivi za svoje financijske probleme! Jer kako mozes trosit vise nego sto zaradujes?? moze li mi to netko obajsniti?

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.882 sekundi
Pokreće Kunena Forum