Skip to main content

Vinja is no more

  • vinja
  • Topic Author
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
19 godina 4 mjeseci ago #1345 od vinja
Vinja is no more was created by vinja
Pozdrav vrli heroji!

Neki su culi, neki ne, tuzno radosnu vijest da sam napustio klan. I to zbog najpodlijeg razloga: prelaska u drugi klan. Evo kako me si pitaju jesam ja ljut na nekog, il sta mi smeta, moram reci da ste svi fantasticni (da, i mali Ivan, kojeg doduse samo katkad muteam na TSu :D ).
Ne, presao sam u [R]accoon klan jer... pa s njima igram non stop (samo pogledajte tracker), jer oni treniraju svako malo, i uvijek ima netko ko ce mene n00ba vodit okolo po drugim mapama cisto da znam kako izgledaju... Ode bi to, vjerujem, isto napravilo par ljudi, al i onako imate malo vremena za sebe, jos da mene navlacite okolo, tako da nikad nisam ni trazio da me itko trenira.
Ja vas sve jos smatram mojima, i trudit cu se ostat ode, na forumu, a i igrat s vama ako je moguce.

Pozdrav!

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 4 mjeseci ago #1346 od razor
Replied by razor on topic Vinja is no more
8O
A jeb ga Vinja....tvoja odluka....
Ocito nisi vidio moj post uvezi igranja meceva.....
Bas smo te mislili aktivirati u Clan Wars-u i igranju drugih mapa...

A i mogo si to obavit na puno ljepsi nacin....nije bilo ljepo vidjeti da nam odjednom fali clan a da nitko nezna ni kako ni zasto. A i mogo si nam prije rec nesto uvezi toga. Online smo svaki dan, ako ne ja onda rudlava ili mato.....ma ustvari skoro svi smo online svaki dan. al dobro....

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 4 mjeseci ago #1347 od blento
Replied by blento on topic Vinja is no more
...sete Vinja..malo si nas razocarao..al dobro....proci ce...
da nisi vise mogao ighrati zbog nekog razloga..ne bi mi bilo zao..ovako...
... ... ..
mislim..mi stalno igramo druge mape...moga si s nama igrati...i one koje te zanimaju mogli smo proci...
vidis..prednost naseg klana sto se mozemo naci, a zivimo vrlo blizu, te dogovoriti taktiku usmeno...popit cugu i promatrat komade ...
ak su ti to neki ameri, sumnjam da ces se bash sprijateljiti s njima...a ak te vodaju po drugim mapama..a s nama nikad nisi igrao...onda vjerojatno vjeruju da si curica... :lol:

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 4 mjeseci ago #1348 od rudlava
Replied by rudlava on topic Vinja is no more
Nemam komentara....pa da si s nama htio igrat neke druge mape mogo si. Razor je cijelo vrijeme na Sandstormu, Ja saram po Mostu, CSARU, Sandstormu, Pipeline-u i Village-u, A i ostatak ekipe dode sta god da se igra. Kad vidimo da netko igra, dodemo na njegov server, na kojoj god mapi da je. Da si htio ucit nove staze mogo si nesto rec ili nam se jednostavno pridruzit. Zato mi je tesko povjerovat da si otiso zbog toga. Ocito je da ti znas pravi razlog a da ga mi mozemo samo nagadati.
Al eto....sretno ti bilo u kojem god klanu budes ubuduce.

Please Prijava to join the conversation.

  • procyon
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
19 godina 4 mjeseci ago #1349 od procyon
Replied by procyon on topic Vinja is no more
e vinja ocekivao sam to od tebe :) . jos smo mladi klan i malo nas je i zato sam i mislio da ces nas odjebat al nema veze (neboj se dobit ces 2 panja kao sto sam obecao :) ) sretno!!!

Please Prijava to join the conversation.

  • vinja
  • Topic Author
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
19 godina 4 mjeseci ago #1350 od vinja
Replied by vinja on topic Vinja is no more
Stvarno mi je zao... ne mogu nista drugo reci. Nije uopce problem u vama. Ja se nisam uklopio u ekipu, uvijek sam igrao negdje samo ne s vama... svaka vam cast svima. Razore spominjao si ma CW al... ma jebiga. Sad mi je zao sto sam isao. Inace nisam hopper nikad bio, bio sam 2 godine u jednom klanu za Total Annihilation i to je to. Nakon tog s vama i sad sa [R]ovcima.
Nadam se da cete mi oprostiti nekad, volio bih da se malo toga promjeni...

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.993 sekundi
Pokreće Kunena Forum