Skip to main content

zamislite neku stvar....i racunalo ce pogoditi!!!..

Više
19 godina 3 mjeseci ago #1703 od blento
...pazite ovo....zamislite nesto.....nesto jednostavnije..ne sad neki djelic podmornice koja se koristi u svemirskoj tehologiji....odgovorite na nekoliko pitanje i racunalo ce pogodoti....mozda ne od prve (iako je biloo jako blizu)...vec od 4. puta...

evo zamislio sam gitaru..i prvi pokusaj je bio BAS GITARA...kasnije je mislio da je bubanj...a treci puta je pogodio...gitara......
dobro i bas gitara je gitara..al nije to isto... ;-)

y.20q.net/anon


recite jel vama pogodio?...

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 3 mjeseci ago #1708 od mrgud
...meni nije pogodio ni iz cetvrte neg mi je dao izbor pa sam mu reko sto je...mislio sam na cigaretu...zajebal sam ga... 8) 8)

mess with the best, die like the rest

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 3 mjeseci ago #1711 od blento
..i nmeni se to desilo sa postanskim sanducicem...tj MAILBOX...al kad je dao razloge..tj neke odgovore sto sam ja odgovorio..a on bi drugacije...zapravo vidio sam malo kako to zakljucije....
npr pitao me dal se u policiji koristi mailbox..ja sam rekao da..on kaze NE ...hmmm..
i tako..

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 3 mjeseci ago #1717 od razor
Jebo majku...stvarno ako se pridrzavas uputa koje ti koristi i ako logicki odgovaras pogada...evo..od prve je pogodio. a si zamislio faks. on kaze skola...drugi put kaze collage....fakat kul.

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 3 mjeseci ago #1719 od razor
Mislim dobro ajde..nije pogodio od pve...al i faks je skola ne...ma ful blizu je bio i prvi puta...jebeno

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 3 mjeseci ago #1720 od razor
Evo...sad sam malo odgovaro drukcije..i nije pogodio ni nakon 4 puta. Isto collage. I skuzio sam zasto ustvari nekad ne pogodi a nekad da.
Naime on pita: Can you buy it? You said No, I say Yes.
Pa mislim dali mozes kupit faks......nebi ga smijo kupit jelda? Al onda kad bolje razmislim on ne misli na faks kao zgradu nego najvjerojatnije misli na placanje fakulteta...a to ide...
Treba ga jos malo doradit al program je fakat zakon...
A i pazite ovo...program "UCI"! Tj. pamti sto ste vi rekla za tu stvar. Pa ako je netko jednom rekao: Is it a reptile? I say Yes. (ocito mu je netko to rekao za faks :) ) on si to pamti. No kad mu par ljudi kaze "ne" onda ce on svoje "misljenje" promjeniti i od tada ce mu biti : Is it a reptile? I say No.
Znam da to nije ucenje...to je samo mjenjanje baze podataka ali ipak....fasciniralo me.

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.384 sekundi
Pokreće Kunena Forum