Skip to main content

KOLIKO LJUDI MOGU BITI GLUPI...podjelite svoja iskustva

Više
19 godina 3 mjeseci ago #1704 od blento
Sto je jedan cupavi covjek...ili ANJŠTAJN rekooo......ne znam tocan citat..al ovo je jako blizu :
"Samo su dvije stvari u svijetu neogranicene....SVEMIR I LJUDSKA GLUPOST...iako bas nisam siguran za ono prvo..."



Ovako....evo jucer igram AA na nekom EU serveru..onu klinicku ambuilantu..u kojoj jedan ciko bjezi..a grupica terorista ga oce ubit..aa mediciske sestre vristeee...i tjeraju mi suze na oci... ;-) .......
da skratim...

Na serveru su bili neki njemci koji su pricali na njemackom..i neki zidov im je jebo mater sto govore "NAZI" jezikom...i to vise puta...spamao je chat sa glupostima...itd..uglavnm...
...tipa smo votekickali stalno barem 1 do 1.5h sat cim bi se spojio (dok se meni nije prispavalo)...nisam nikad toliko brzih stiskanja F6.....eee sad nebi bilo smjesno..da si je tip umislio da cemo odustati od teskog stiskanja F6i i pustiti ga da igra....jednom smo mu dali sansu..i tip je OPET poceo srati...i psovat i spamat...i scenario se nastavio.....eee al ni to nije kraj price....one svabe su se cudili zasto ga stalno kickamo i koji je nama kurac!!???....
stvarnoooooooo ocit primjer ljudske gluposti i primitivizma...

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 3 mjeseci ago #1721 od razor
Da...taj zidov ocito jos brije na drugi svetski rat i hitlera i to. I najvjerojatnije brije kako je svaki njemac sotona. Glupan. Al bogme su i ti svabe glupani ako nisu skuzili o cemu se tu radi. (ili mozda ja nisam skuzio). Sve u svemu bilokakvo generaliziranje je idiotizam. Npr. svi su Srbi četnici, ili svi su Dalmatinci ljeni (znam da mato je al....), ili Blento je čupav....ne ček..to nije generaliziranje....daj da probam ponovo...e da..sjetio se....svi su Ameri glupi.....
Pa naravno da nijedna od tih tvrdnji nije tocna (osim ovog sa blentom i matom).
Al ljudi su ocito isfrustrirani cijelokupnom situacijom i "mrze sve sto mrze i drugi" :) bez imalo razmisljanja.

A ako hocete zelite dozivjeti onu iskonsku ljudsku glupost, upalite HRT kad su prijenosi sabroskih sjednica, i to je to. Em smo mi glupi jer smo ih izabrali da tamo sjede, em su oni glupi jer misle da im vjerujemo, em ces TI bit glup jer ces to uopce i gledat! :D

Please Prijava to join the conversation.

  • mato
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
19 godina 3 mjeseci ago #1726 od mato
Blentoooooooooooooooo OSVETAAAAAAAAAAAAAAA uvrijedio nas je hmmmmm mene nije :D :D :D :D da vi zivite gdje i ja nista vam se nebi dalo radit takva je atmosfera zdrava neradnicka :D :D e a sto se toga tice tih gluperda mene je juce cini mi se jedan poljak napo da smo mi Hrvati ubojice djece staraca i slicna sranja provo sam mu objasnit sto je bilo u ratu i zasto je poceo uopce al nakraju se ispotavilo da je to neki balavi majmun da ima 14 godina pa sam ga lagano odjebaus ne kazem da su mladi gluplji al obicno su oni nabrijani na te price mada se i ja dam nekad uvest u te rasprave poanta svega je da se ne bi trebalo palit na takve al......... kad vidis da pise razna sranja junacko srce ne moze izdrzat da mu ne odgovoris istom mjerom tj nemjerljivom kolicinom gluposti :D :D :D al necu vise svega mi evo nek blentu pukne glava popola ak budem :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :D pocne li te glava bolit blento to je to

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 3 mjeseci ago #1732 od blento
...jebemt' Peruneee...probudih se malo prije.,..i glava me stvarno boljela!!!!....vec dugo nije...sad kad sam procitao ovo...prestalo me!.. :lol: :lol:
...ma kad ti netko kaze da smo ustase i da smo ubijali starce..ja samo to potvrdim..i onda pocnem govoriti da je holokaust najbolje sto se desilo zidovima...i svijetu...i ljude samo to jos vise napizdi..i onda ih idem provocirat skroz dok mi se da...hehe...a onda samo zasutim....to po psihologiji ubija ljude...

:lol: :lol:

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 3 mjeseci ago #1737 od razor
Evo..Mato je pogodio u sridu. VECINA glupana koji brije na te gluposti i jesu "djeca".
Prijmer. Sjecate se onih splicana/rijecana sto su znali (i jos uvjek znaju) doc k nama na ts kanal? svi su negdje 14-16 godina. I svi oni briju na MI SPLICANI vs VI ZAGREBACANI i postavljaju glupa pitanja: Zasto tebe uvrijedi kad vam kazemo da ste purgeri. Mali ocito nezna da to uopce nije uvreda i da sam ponosan kad mi keko kaze da sam purger. To mi je isto koda me pokusava uvrijediti time da mi kaze da sam Hrvat ili da sam iz Zagreba. Isto tako i s tim poljakom. MAli je nesto cuo, neko mu je nesto reko i on je u svojoj bistroj tinejđerskoj glavici zakljucio sve i svasta. I da stvar bude bolja nije on jedini. I meni je jedan Poljak uletio sa istom spikom. Naravno ja sam mu hladne glave objasnio sto se tu zapravo dogodilo. Bez ikakvog vrijedanja. I tip je samo zasutio. Il je mislio da lazem ili je shvatio kolko je bio glup.
Sve u svemu na takve stvari briju klinci koji nemaju pametnijeg posla. Ja idem na faks i radim i zadnje mi je na pameti ic na Maksimir razbijat aute od splicana i slicne seme sto rade ove propalice koji se nazivaju Bad Blue Boysima a nisu im ni blizu.
to bi bilo to....za sad :twisted: Mogu ja jos puuuno srat.

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.373 sekundi
Pokreće Kunena Forum