Skip to main content

ZA JONESA VARALICU :D

  • mato
  • Topic Author
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
19 godina 3 mjeseci ago #1800 od mato
ZA JONESA VARALICU :D was created by mato
supak si vidio da vas dvoje uz sve varanje niste mi do testisa hahhahaha jesam vas ko budale razbio ajd opet dodite jadnici :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: e ljudi jones i jos jedan golden shower se zove na sfscar su nesto kao varali al su dobili od nize potpisanog po tamburi jooj uljepsali ste mi dan e i veze nemate ajd vidimo se srdacno vas crkli majci :D :D :D :D

Please Prijava to join the conversation.

  • proud#
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
19 godina 3 mjeseci ago #1801 od proud#
Replied by proud# on topic ZA JONESA VARALICU :D
lol mato :)

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 3 mjeseci ago #1802 od blento
Replied by blento on topic ZA JONESA VARALICU :D
...matoooo iz neba pa u rebra!?.....mozes ti nama koji malo slabije koprehendamo ( mislim na onog gore koji se samo smije..a kladim se da ne zna TOCNO zasto).....malkice to boljšije objasnit...ko di ---šta--gdje..kako...koliko...zasto....ajmeeee...?...

Please Prijava to join the conversation.

  • mato
  • Topic Author
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
19 godina 3 mjeseci ago #1804 od mato
Replied by mato on topic ZA JONESA VARALICU :D
ma ovo sam napisao za jonesa ak naleti na forum znat ce on o cemu se radi :D :D al evo samo za tebe dragi zvonko vako dodos ja na sfscar kad tamo tip sa100 honora golden shower i jones al se zove drukcije nekako: x-1.....vidilo se odma da su citeri svaki po 10 kilova kia 0 ili1 plus honor 100? gospodin jones mi se odmah predstavio i ljubazno javio sa :vi ste svi ctn pederi :D :D a ja da sam cigan,zidov i itd :D i tako naletih na tog golden showera i ubih govno a on mene optuzi da varam :D da ne duljim njih dvoje su mi naljetali na rpg svaku rundu hahahhahah tako da su se pokupili sa servera e i vrijedali su me na losem engleskom tako da nisam nista razumio jel sad bolje zvonko? :D

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 3 mjeseci ago #1805 od razor
Replied by razor on topic ZA JONESA VARALICU :D
Taj Jones jos uvjek vara??? Koja pedercina.
Majku mu....bas mi je sad drago da je izletio iz klana bez ikakvog upozorenja. Pzdek obicni.

Please Prijava to join the conversation.

  • sibo
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
19 godina 3 mjeseci ago #1812 od sibo
Replied by sibo on topic ZA JONESA VARALICU :D
-- Good Job Soldier Mato!! :lol:

Možda bi trebao mijenjati nick u ..recimo... um...neka bude neki gadan nick koji ulijeva strah i puni gaće cheaterima! (A i ostalima..hihihi) :D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Pozdrav
T

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.496 sekundi
Pokreće Kunena Forum