Skip to main content

Filmovi

Više
15 godina 8 mjeseci ago #28288 od razor
Filmovi was created by razor
Nakon kraceg razgovora sa kolegama, krenuo u potragu za novim filmovima na IMDB-u i ugodno se iznenadih!

Transformers: Revenge of the Fallen
- 26 June 2009
www.imdb.com/title/tt1055369/
Nadam se da ce nastavak biti puno vise vezan uz robote nego uz onu slatku Megan Fox.

Hobit
- tek December 2011 :(
www.imdb.com/title/tt0903624/
- film bi trebao biti snimljen u 2 dijela (2011 i 2012 g.), a kako sada stavri stoje, Gandalfa i Golluma ce glumiti isti glumci kao iz LOTR serijala.

U medjuvremenu cu se morati zadovoljiti sa tu i tamo kojim zanimljivim naslovom kao Sins City 2 i sl.

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 8 mjeseci ago #28289 od faken_brokva
Replied by faken_brokva on topic Filmovi
OBAVEZNO POGLEDAT:
Hellboy 2: The golden army
Betmen
The Ruins(super kvalitetan turbo krvav horror)
Superbad(komedija i po)
to je ono sto san pogleda jos nisan skinuo mumiju
,a ja cekam INGLORIOUS BASTARDS by Tarantino to ce bit filmcina

p.s. znan da cete me napast radi ovega, ALI mene transformersi uopce nisu nesto odusevili, osim mozda u efektima i uz to mi je prica tako krhka da i dok san bio klinac i gleda taj crtic ubra san da to nije djelo zdravog uma.
:twisted: :twisted: :twisted:

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 8 mjeseci ago #28290 od razor
Replied by razor on topic Filmovi
Uf, ja sam Transformerse proguto ko klinac i to mi je dugo vremena bio najbolji crtic.
Zbog njih sam popusio i Robotech (dugometrazni crtic) za koj do nedavno nisam ni znao kako se zove. Sad se spremam poskidati sve sezone i pogledati ono sto nisam mogao kao klinac.

No sto se Transformersa u filmu tice, tu sam se nadao da ce napraviti puno vise, a ocekivao puno manje. Jer kad sam razmisljao kako su ostali rimejkovi razno raznih stripova, superjunaka i crtica izvedeni, nije slutilo na dobro.
Film bi bio daleko bolji da se stvarno radilo o Transformersima, a ne o onom tupavcu i onoj maloj Megan....

No prica drugog dijela vuce na to da bi moglo biti vise robot vs. robot (ne samo unistavanja nego i komunikacije i odnosa). No opet...americko trziste diktira takve stvari, a svi znamo sto oni vole...
Ja cu kao pravi fan, sigurno otici u kino, pogledati i uhvatiti sto se uhvatiti da, a onda pricekati izlazak DVD-a i sve jos jendom pogledati u slow motion-u.....barem akcijske dijelove...

Sto se Hellboy-a i Batman-a tice, pricekat cu da dodju na torente u dvd formatu pa to pogledat u miru i tisini.

Za sve ostale krvave stvari, sumnjam da cu downloadat, jer toga ima dovoljno na dnevnoj bazi....a i nisam bas neki filmofil.

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 8 mjeseci ago #28298 od [ctn]sluzavy_cro
Replied by [ctn]sluzavy_cro on topic Filmovi
eh vi mladi, mi kad smo bili klinci zakon su bili Velki Blek, kapetan Mark i otpisani, a ne neki izmisljeni likovi iz kapitalističkih legala :P

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 8 mjeseci ago #28299 od razor
Replied by razor on topic Filmovi
Vecinom su to izmisljeni likovi iz Japana (npr: "The Transformers began with the 1970s Japanese toy lines...)

A kad si TI bio mlad, onda ste se zabavljali gledanjem oblaka i zamisljali si kako vas koj oblak podsjeca na mamuta kojeg ste jucer imali za veceru u spilji :P

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 8 mjeseci ago #28302 od faken_brokva
Replied by faken_brokva on topic Filmovi

[CTN]Sluzavy_CRO napisao: eh vi mladi, mi kad smo bili klinci zakon su bili Velki Blek, kapetan Mark i otpisani, a ne neki izmisljeni likovi iz kapitalističkih legala :P


ma ja znan da su se u to vrime svi furali na Tita i partizane tj. Bleka i otpisane :twisted: :twisted: :twisted:

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.478 sekundi
Pokreće Kunena Forum