Skip to main content

AA 3.0

Više
15 godina 5 mjeseci ago #31457 od jopke
Replied by jopke on topic AA 3.0
Nista se ne zna ali ocito se nesto radi, a to je najbitnije:)
Devovi ne žele izlaziti sa informacijama....kad bude gotovo znat ce mo.

Iako sam negdje naletio na informaciju da beta izlazi ovu zimu ali tko zna jel to istina:)

Na nama je da cekamo i nadamo se da nece usrat stvar:)



Rest your trigger on my finger...

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 5 mjeseci ago #31459 od razor
Replied by razor on topic AA 3.0
Mene ne jebe previse grafika...samo da ne sjebu ko sto su sjebali za ovim silnim patchevima i novim stavrima koje su unistile igru.

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 5 mjeseci ago #31589 od zwer
Replied by zwer on topic AA 3.0
Neznam kak vi, ali ja jedva cekam da to izade i da se konacno vratim igrati aa a ne cod... Žalim da onim nočima provedenim igrajući AA!

Nadam se da ima još takvih i da ćemo ponovo zaigrati aa kao klan..

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 3 tjedana ago #35114 od firefly
Replied by firefly on topic AA 3.0
informacije koje mi imamo jeste da igra izlazi otprilike u 9om mjesecu, svi accounti ce biti resetirani sto znaci jovo na novo..

ovdje sebi pak mozete vec rezervisati stari nick: login.americasarmy.com/aa3_account_preregister

sto se mapa tice za sada jedino Bridge i Pipeline su jedine dvije mape koje ce ostati iz AA2 svijeta, sve ostale su nove mape...

Sto se same igre tice, igriva je ali u stilu AA2 (znaci nema 150 killova u pola sata), i vecinska razlika jeste da je AA2 baziran na DX8 arhitekturi sto ima dosta svojih mana dok je ova nova razvijena na cak DX11 na UT3 enginu sto donosi sa sobom pun k.... novih grafickih detalja, preciznije gadjanje itd ali i vece pingove nama sa manjim brzinama (paketi ce biti veci jer se radi o vecim detaljima) .....

SSovi: www.aa3.americasarmy.com/
na linku ima dosta toga...

shodno da se radi o UT3 enginu koji je vec sad star oko godinu dana, potrebe za promjenom masina bas i nisu velike, ono sto je bitno je graficka (mada svaka jaca starije generacije ce to vrtiti GF79xx, GF88xx i vecina 9xxx serije, ATI HD38xx, ATI HD48xx kao i 46xx serija) u svakom slucaje ce trebati dual core cpu i minimum 2GB rama zbog ucitavanja mapa da bi to islo kak spada (ako sad vrtite crysis warhead AA3 nece biti problem) ono cemu su se jos posvetili jeste zvuk, koji je sad jos bolji tako da si investirajte u zvucne sa XFI cipovima i neke slusalice...

eto budem li sta novo jos cuo ili vidio javim!!!

lijepo bi bilo vidjeti [CTN] opet na AA sceni, a da nije rusher sa pilom (zna se o kome govorim)! :D

P.S. sad sam procitao na forumu da postoji sansa da ubace zenske likove u AA svijet... LoL... bune se kolegice... Rudy jesi ih to ti nagovorila????

druže... život je bitka.. i nije za dušu meku... ostani uz mene i puni mi redenik... jer neprijatelj prelazi rijeku... neprijatelj prelazi rijeku......

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 3 tjedana ago #35115 od ne0
Replied by ne0 on topic AA 3.0
zanimljivo, svakako cu opet pokusat zaigrat a nadam se da ce igra bit ok pa da cu je i igrat duze vrijeme...

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 3 tjedana ago #35120 od [ctn]sluzavy_cro
Replied by [ctn]sluzavy_cro on topic AA 3.0
kad ce taj 9 mj :(

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.456 sekundi
Pokreće Kunena Forum