Skip to main content

PAINTBALL - Susret.... pogledati i pročitati molim

Više
15 godina 1 mjesec ago #34640 od wolf
ovako...

moj susjed u Velikoj Gorici ima paintball opremu..i teren...u šumi je ako se ne varam...
bilo bi lijepo da se skupimo i odemo malo na pucanje...pa vas molim da mi kažete tko je sve zainteresiran za to... tako da se može okvirno vidjeti broj ljudi koji bi išao... koliko bi nas to onda koštalo i slične stvari...

SEMPER FI

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 1 mjesec ago #34642 od rudlava
hmm wuce iz iskustva znam da ovo tako nece ici i da cemo se natezat, trebal bi nam ovdje reci di se ide, kad se ide i cijenu .


i nebi bilo lose da se ta tema prebaci u CTN dio foruma.

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 1 mjesec ago #34644 od wolf
a znam....ali..cijena može varirati od broja ljudi...
možda mogu ako nas bude više...da bude jeftinije...
nek bude i 20kn jeftinije po osobi..opet dobro...

poligon je na području Velike Gorice...a termin...pa kad se vidi koliko je ljudi zainteresirano...ja njega nazovem i termin dogovorim...i javim svima.. normalno...to bi bio vikend...a sad... nek ljudi kažu...dal im je bolje da je to subotom ili nedjeljom...

SEMPER FI

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 1 mjesec ago #34645 od rudlava

wolf napisao: a znam....ali..cijena može varirati od broja ljudi...
možda mogu ako nas bude više...da bude jeftinije...
nek bude i 20kn jeftinije po osobi..opet dobro...

poligon je na području Velike Gorice...a termin...pa kad se vidi koliko je ljudi zainteresirano...ja njega nazovem i termin dogovorim...i javim svima.. normalno...to bi bio vikend...a sad... nek ljudi kažu...dal im je bolje da je to subotom ili nedjeljom...



sve mi je to jasno, al tako cemo se samo natezat vjeruj mi.....evo ti post koji je razor zadnji put napisao i vjeruj mi super je ispalo :)



Poziv svim ljudima dobre volje

Gazda Belay je sredio sljedecu stavar:

start paket oprema + 100 kuglica = 90kn
dodatnih 100 kuglica = 25kn

Gledanje tekme: Hrvatska-Japan mozemo "obavit" u Planinarskom domu do kojeg se moze doc autima (asfaltirana cesta) i onda se vratit na rostiljcek, cugicu i jos koju rundu napucavanja.

Mjesto odrzavanja: 12km od Krizevaca. Sa Belayom se nadjemo u Krizevcima i onda dalje s njim do terena.
Sto se tice obleke koje morate ponest, dovoljne su tenesice il nesto u cem cete hopsat po terenu. Sve ostalo cete dobit tamo.
Ako se bojite "loptica" slobodno ponesite visak obleke. Netrebate se bojat farbe, jerbo je na bazi vode i da se oprat vrlo lako.

E da...i jedna vrlo bitna stvar. Posto nam je Beli sredio cijenu, morat cemo mu pomoc ocistit pljuca na kraju jerbo ce on solo bit tamo od "organizatora"

Molim sve koji su zainteresirani da se prijave ovdje do Petak 16.6.2006, 15h tako da mogu Belayu rec tocan broj ljudi koji dolaze, pa samim time da on zna pripremit opremu.

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 1 mjesec ago #34646 od mele_junior
ja sam zainteresiran, ali mogu jedno nedjeljom ako ostanem u ZG-u...

da sam rusher ubio bih se!!!

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 1 mjesec ago #34654 od [ctn]sluzavy_cro
nedjelja je vrlo nezgodna za sve ostale koji ne borave u ZG, al ako smo mi u manjini onda jebga uzet cu slobodan ponedjeljak

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.491 sekundi
Pokreće Kunena Forum