Skip to main content

PAINTBALL - Susret.... pogledati i pročitati molim

Više
15 godina 1 mjesec ago #34656 od jopke
kud svi tu i mali jopke :D

vi se dogovorite ja samo dodjem...kao i obicno



Rest your trigger on my finger...

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 1 mjesec ago #34657 od rudlava
ja sam za subotu, nedjelja nikako...

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 1 mjesec ago #34659 od ne0
Meni odgovara i subota i nedelja! ako slavonci misle doci i ako im vise odgovara subota mislim da bi im se mi lokalci trebali prilagoditi!!!!

Samo je bitan taj famozan datum da ne bi slucajno taj dan isao na svadbu ili nesto sl.. sad poslije uskrsa pocinju firme i te stvari!!!!! a pocinje i voznja motorom pa onda bez datuma u biti nemrem nista 100% reci!!! inace ako sam slobodan taj dan mene mozete stavit na listu!!!!

I mislim da bi bilo i vrijeme da se organizira to pucanje IRL :) nadam se da cemo poslije nest bacit na rostilj :)

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 1 mjesec ago #34666 od rudlava

GhostRider napisao: nadam se da cemo poslije nest bacit na rostilj :)


hmm tebe ? :)

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 1 mjesec ago #34707 od ne0

Rudlava napisao:

GhostRider napisao: nadam se da cemo poslije nest bacit na rostilj :)


hmm tebe ? :)

moze, ja cu se zrtvovat za sve vas :)

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 7 mjeseci ago #37428 od balkanac
[img


U sklopu team building-a :P ...bilo je čisto amaterski u Oroslavlju po nekim ludim šumama...umoran sam ko pas, ali je bilo vrijedno musclefever-a :D

Ako CTN odluči ponovno na paintball, ja vam predlažem airsoft...najviše zato što nikad nisam pucao iz replike AK-47 nit igrao Airsoft :lol: ..dok vjerujem da su bar svi jednom bili na paintballu (ako ne i više puta). Jedina ključna razlika između paintballa i airsofta je to kaj nema boje nego se radi o maleckim kuglicama, znači čisti fairplay je u pitanju + umjesto 100 kuglica radi se o 200 kuglica i normalnom CILJNIKU sa replike AK-47, a ne taktika "Ispucaj prvi metak, pa prema njemu odluči koliko treba lijevo, koliko desno" ko iz paintball gunova.

Inače ova slika pokazuje dva hitca koja sam dobio u leđa, ali moj osobni rezultat je ne kraju bio 4:2 (frags/deaths),a moj team je dobio 3:1 :salut:

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.586 sekundi
Pokreće Kunena Forum