Skip to main content

Termo akumulaciona pec

Više
14 godina 8 mjeseci ago #37095 od dunavu
Ima li neko doticnu, a da mu vise ne koristi i voljan ju je ustupiti za malu naknadu.
Trebam 2 komada od 6 i 2 kW.


pozz

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 8 mjeseci ago #37113 od [ctn]sluzavy_cro
jel ti to staro zeljezo dilash?

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 8 mjeseci ago #37117 od elessar1977
Replied by elessar1977 on topic Termo akumulaciona pec
Pozdrav... Ako može mali savjet, ukoliko ti je to za osobnu upotrebu dunavu.

Malo si proguglaj one kao nove norveške radijatore Glamox... Ja sam kupio jedan za stan, i mogu ti reći da sam zadovoljan. Fino grije, doduše morat ću juš koji kupit pa rasporedit na cijeli stan. Odlika im je kao da su neki štedni... tako nešto..

No ovako sam u zimskom periodu prošle godine plaćao struju 350kn, i bilo mi to čist dovoljno. Računam da ću za cijeli stan kad sve pokrijem plaćati struju oko 600kn, što je po mom mišljenju izrazito povoljno s obzirom da je ipak sve na struju...

Evo ti i link neke firmice, pa pogledaj samo malo o čem pričam. Izuzetno se lagano postavljaju, i ne zauzimaju ništa prostora. Što se ne može reć za termicu. A mislim da termica puno više struje troši.

LINK: www.stipsa.hr/proizvodi.html

PS: Ja sam kupio u jednoj poznatoj firmi u hrv, ali da me ubiješ ne mogu se sad sjetit imena. hehe.. Kad se sjetim, ide edit posta :P

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 8 mjeseci ago #37118 od dunavu
Replied by dunavu on topic Termo akumulaciona pec

elessar1977 napisao: Pozdrav... Ako može mali savjet, ukoliko ti je to za osobnu upotrebu dunavu.

Malo si proguglaj one kao nove norveške radijatore Glamox... Ja sam kupio jedan za stan, i mogu ti reći da sam zadovoljan. Fino grije, doduše morat ću juš koji kupit pa rasporedit na cijeli stan. Odlika im je kao da su neki štedni... tako nešto..

No ovako sam u zimskom periodu prošle godine plaćao struju 350kn, i bilo mi to čist dovoljno. Računam da ću za cijeli stan kad sve pokrijem plaćati struju oko 600kn, što je po mom mišljenju izrazito povoljno s obzirom da je ipak sve na struju...

Evo ti i link neke firmice, pa pogledaj samo malo o čem pričam. Izuzetno se lagano postavljaju, i ne zauzimaju ništa prostora. Što se ne može reć za termicu. A mislim da termica puno više struje troši.

LINK: www.stipsa.hr/proizvodi.html

PS: Ja sam kupio u jednoj poznatoj firmi u hrv, ali da me ubiješ ne mogu se sad sjetit imena. hehe.. Kad se sjetim, ide edit posta :P



sve sam to procito ali preskupo mi je to rjesenje za 1 zimu, a i termicu bi punio samo po noci kad je jeftina struja tako da nisam bas siguran na to o potrosnji...

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 8 mjeseci ago #37163 od ne0
Replied by ne0 on topic Termo akumulaciona pec
elessar hoces mi molim te napisati neku firmu koja to prodaje? jer meni to sve isto ak odem mogu mi uvalit i neki kineski shit koji tako izgleda a trosi 5 puta vise struje. U ovoj prostoriji di su mi kompovi to je nesto naknadno bilo preuredivano i sad imam problem preko zime sa grijenjem jer nema radijatora ni dimljaka ni nista. Dugorocno rijesenje bi bio ovakav elektricni radijatorcic,, jos ako ti kazes da to fino grije a malo struje trosi to je to! Posto bi mi to trebalo trajat godinama onda bi trebao kupiti nesto malo kvalitetnije pa koliko si ti platio taj svoj??

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 8 mjeseci ago #37168 od elessar1977
Replied by elessar1977 on topic Termo akumulaciona pec
Ja sam svoj platio oko 2000kn (na 10 rata naravno .. hehe), ali to ti ovisi o kvadraturi prostorije... Dakle, veća prostorija = veći radijator (jači)... Moj je recimo 2kw (za prostoriju od nekih 17 kvadrata...
a firme koje prodaju možeš lako nać na netu... Ali evo:

ZAGREB:
Abc interijer d.o.o.
10000 Zagreb, Zavrtnica 17,
Tel. 01 60 55 988

P.C. Ambienta
Resselova b.b.
Kod Avenue Mall
10000 ZAGREB
tel: 01 63 93 176; 01 63 93 175

SINGULI d.o.o.
Primorska 3
Tel. 01 37 72 644

Sve možeš vidjet na stranici: www.stipsa.hr/index.html

Iako pazi... ono, ne može on trošit tako malo koliko to nama treba... Jebi ga, ovaj od 2 kw troši 2 kilovata.. i ne može manje... Ali princip rada je takav da se on gasi kad postigne temperaturu, pa onda opet pali i tako... Dakle, dogrijava samo...

Mislim da nas tranici imaš negdje i neku tablicu odnossa kvadrature i veličine/jakosti radijatora... Dakle, manja prostorija = manji radijator.. i jeftiniji.

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.467 sekundi
Pokreće Kunena Forum