Skip to main content

World Baseball Cup u Zagrebu

Više
14 godina 8 mjeseci ago #37266 od razor
Replied by razor on topic World Baseball Cup u Zagrebu
E da, kad smo vec kod cudenja, u Petak Medvescak igra u Zagrebu protiv Olimpije iz Ljubljane...jos neznam cjenu al sumnjam daj ne nesto puno....ide ko samnom i Rudlavom?

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 8 mjeseci ago #37267 od jopke
Replied by jopke on topic World Baseball Cup u Zagrebu
Razor je nešto raspoložen:) Kao što rekoh...nešto čudno se dogadja :rabbit:



Rest your trigger on my finger...

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 8 mjeseci ago #37270 od razor
Replied by razor on topic World Baseball Cup u Zagrebu
Nis cudno. Samo me zarko zanimalo sto to dovlaci toliku kolicinu ljudi na stadione iz tjedna u tjedan. I onak, moram priznat, da kuzim spiku.
Nije to ko nogomet...2x45 min divljanja i zivcanoce. Ameri idu na stadione s cjelim obiteljima, par sati prije tekme na parkiralistima koja primaju i po 50k auta rade rostilje, druze se, isto se nastavlja za vrijeme tekme na stadionu, a i nakon tekme.
Sport je takav kakav je...ak neznas pravila, izgleda bedasto jednostavan i dosadan...nakon sto me kolega s posla upoznao sa djelom rpavila i finti, cjela stavr dobije skroz drugu dimenziju.

Sve u svemu, nije loshe i sad kuzim sve one filmove o poznatim bejzbolashima u amerci.

A sto se Hokeja tice....jos se dan danas sjecam pjesme koja se u Zagrebu pjevala svake zime:

Medvjedi, medvjedi
stadion vas bodri
zig zag
Medveščak!

Iako sam bio stvarno mali balonja, to je ostalo duboko usadjeno u memoriju :D

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 8 mjeseci ago #37273 od jopke
Replied by jopke on topic World Baseball Cup u Zagrebu
Hokej je najbolji sport za video igre:) NHL owna FIFU i sve ostalo

uf sad bi zabacio malo NHL 97...e to je bila zajebancija



Rest your trigger on my finger...

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 8 mjeseci ago #37274 od wolf
Replied by wolf on topic World Baseball Cup u Zagrebu
A ja trenirao dvije i pol godine baseball u Zagrebu... inaće.. Baseball se igra u Hrvatskoj još od kraja 2. svjetskog rata... jer su ga kod nas donijeli američki vojnici za vrijeme rata..a i malo nakon njega... Split je bio jak u baseballu godinama...

dok sam ja trenirao... Varaždin je bio jak...Karlovac.. u to vrijeme je u Zagrebu bilo jedno 8 klubova.. + još 4 ženska ( softball )...zatim je tu bio Varaždin...Split..Sisak.. Karlovac.. Slavonski Brod.. i mislim da je to onda bilo to... van zagreba je bilo još par softball klubova...Split..Varaždin Karlovac...
ali.. nedostatak sponzora..a i sveopća nezainteresiranost ljudi...jer ne razumiju pravila...je dovela do toga da se masa tih klubova ugasi...

Inaće..Pravila baseballa vam je knjižica formata A4 i ima sitnicu od jedno 200-tinjak stranica :D

Čak se nekada zna desiti u američkoj ligi da sudac ode do klupe sa ostalim sucima i potraže što da dosude... :D

Nogomet je prejednostavan... to svako može razumjeti.. u baseballu.. jedna greškica..jako mala.. može koštati poraza...i da... nema nerješenog rezultata...
čak ako i završi sa rezultatom... 5 : 5... gledaju se hitevi..pa errori..pa dalje tako neke statistike.. i na temelju toga se dobije pobjednik...

Utakmica inaće traje 7 ili 9 inninga..ili promjena...paje recimo tako jedna naša tekma.. trajala od 9 ujutro..pa sve do 9 navečer... :D

SEMPER FI

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 8 mjeseci ago #37284 od elessar1977
Heh... Wolf sad kad si spomenuo treniranje, sjetio se i ja da sam trenirao baseball.. Trajalo je to puna 3 ili 4 dana :D hehe u srednjoj školi... Klub naravno u Sisku, nemam pojma kako se zove.. dali Sisak, ili Siscia.. tako nešto... Kasnije koliko sam pratio, VJEČNO ZADNJI :D :D

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.510 sekundi
Pokreće Kunena Forum