Skip to main content

Hokej, Medvescak Zagreb - Olimpia Ljubljana

Više
14 godina 8 mjeseci ago #37286 od razor
Jep, jucer kupio karte, sredina, prvi red :D
Znam da nisu idealne al nisu ni tako loshe :D

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 7 mjeseci ago #37297 od rudlava
eh, nitko ne zeli ici s nama, bas ste od akcije!

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 7 mjeseci ago #37298 od jopke
ja bi iso al nemerem :cry:



Rest your trigger on my finger...

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 7 mjeseci ago #37300 od [ctn]sluzavy_cro
ja bi isao al da igraju curke :P

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 7 mjeseci ago #37311 od razor
Evo vratismo se doma sa tekme. bilo je JEBENO! Medvescak pobjedio 1-0 sluzbeno, al dali su i gol u zadnjim sekundama koj im je zbog istena vremena ponisten. Dvorana je ponovo bila dupkom puna a atmosfera svjetska.
Ko god nije iso a mogo je (hmhmelehmh) nek mu bude krivo.

Slike i par jutub filmica dolaze sutra il tjekom noci.

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 7 mjeseci ago #37312 od razor
Uvod:

[youtube:vmtxc2vt]<object width="425" height="344"><param name="movie" value=" www.youtube.com/v/AYIdy9hE2J0&hl=en&fs=1&rel=0 "> www.youtube.com/v/AYIdy9hE2J0&hl=en&fs=1&rel=0 " type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344">[/youtube:vmtxc2vt]

"sredina"
[youtube:vmtxc2vt]<object width="425" height="344"><param name="movie" value=" www.youtube.com/v/CFjTpqFWfBg&hl=en&fs=1&rel=0 "> www.youtube.com/v/CFjTpqFWfBg&hl=en&fs=1&rel=0 " type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344">[/youtube:vmtxc2vt]

kraj i slavlje
[youtube:vmtxc2vt]<object width="425" height="344"><param name="movie" value=" www.youtube.com/v/fY59sDnN4I4&hl=en&fs=1&rel=0 "> www.youtube.com/v/fY59sDnN4I4&hl=en&fs=1&rel=0 " type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344">[/youtube:vmtxc2vt]

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.520 sekundi
Pokreće Kunena Forum