Skip to main content

starcraft 2

Više
13 godina 9 mjeseci ago #41967 od manta
starcraft 2 was created by manta
eto ekipa ukoliko je netko zainteresiran za STARCRAFT 2 MOGU GA NABAVITI ZA 380,OO KN
znam da nije neki popust pošto je u dućanu 449,00 kn .


ukoliko ima zainteresiranih neka se jave !!



Pozzz :salut:

who the fuck is Alice?

Please Prijava to join the conversation.

Više
13 godina 9 mjeseci ago #41968 od jopke
Replied by jopke on topic starcraft 2
e vidim da si me zvao na mob...radim na skeli pa ne nosim mob jerbo šteta moba ako padnem.

Evo skidam skrekanu verziju sa torrenta pa kad isprobam singleplayer javim ti se ako mi se svidi:salut:



Rest your trigger on my finger...

Please Prijava to join the conversation.

Više
13 godina 9 mjeseci ago #41970 od manta
Replied by manta on topic starcraft 2
takoder cu i ja tako postupit...

vidli bumo onda... :rabbit:

who the fuck is Alice?

Please Prijava to join the conversation.

Više
13 godina 8 mjeseci ago #42013 od razor
Replied by razor on topic starcraft 2
Evo, Singleplayer gotov.

Neznam uopce sto bi mislio o ovom nastavku. Za nesto sto je u razvijanju toliko dugo, igra je skroz bezveze. Nisu se potrudili odskociti od konkurencije niti u jednom segmentu osim vjerojatno u postelavanju svih jedinica za multiplayer.
Mislim...12 godina...pobogu...u roku od 12 godina napravis djete koje pocne programirati igrice!
Nisu otisli ni koraka dalje od kopaj/gradi/bori se koncepta, za razliku od nekih modernih rts-ova, grafika je jedva malo iznadprosjecna, jedinice...ma sve ustvari izgleda kao da su izdali update za Starcraft sa novim grafickim engine-om.

Razocarala me je jos jedna stvar...igra je zamisljena u 3 dijela! Neznam dali ce davati ljudima kakav popust ili sta, ali oni koji kupe ovo, morat ce otvarati novcanik jos dva puta minimalno.

Da se razumijemo...igra je super igriva, ali ne zasluzuje ni priblizno lovu koju traze za nju.
Ja cu fino pricekati ta dva expansiona, odigrati ih kao sto sam odigro i ovo, pogledati pricu do kraja (koja i nije tako losa), pogledati sve animirane djelove, i vjerojatno sve uninstalirati i zaboraviti da postoji.

Steta...

Please Prijava to join the conversation.

Više
13 godina 8 mjeseci ago #42015 od jopke
Replied by jopke on topic starcraft 2
lol razor popljuvao neku igru...ajd da i to dozivimo:)



Rest your trigger on my finger...

Please Prijava to join the conversation.

Više
13 godina 8 mjeseci ago #42016 od razor
Replied by razor on topic starcraft 2
Ja sam se bacio u profesionalne pljuvace....sad sam poceo i vajnat na eve forumima da srede neke stvari i u eve-u :lol:

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.428 sekundi
Pokreće Kunena Forum