Skip to main content

Mala maca trazi dom

Više
13 godina 7 mjeseci ago #42204 od razor
Mala maca trazi dom was created by razor
Od jucer ujutro imamo malu goscu. Mala maca se zavukla ujutro u motor i hvala bogu zbog sve one silne plastike koja zatvara motor, nije joj bilo nista nakon krace voznje, osim nesto pretrpljenog straha.
Kako god bilo, trazi se netko tko ce se brinuti o ovom umiljatom cudu (u jednom danu je vise isprela nego moj macak u godini dana)

Please Prijava to join the conversation.

Više
13 godina 7 mjeseci ago #42207 od tomato
Replied by tomato on topic Mala maca trazi dom
mislim da si dobio jos jednog clana obitelji.htio ti to ili ne :)

Please Prijava to join the conversation.

Više
13 godina 7 mjeseci ago #42210 od jopke
Replied by jopke on topic Mala maca trazi dom
bude ga žigmund pojeo pa nemate frke



Rest your trigger on my finger...

Please Prijava to join the conversation.

Više
13 godina 7 mjeseci ago #42221 od [ctn]sluzavy_cro
Sigurno si se zacudio kako ti motor prede ko ferari :lol:

Please Prijava to join the conversation.

Više
13 godina 7 mjeseci ago #42222 od razor
Replied by razor on topic Mala maca trazi dom
Cudio sam se ja, cudio.

Na servisu/tehnickom pregledu/registraciji sam bio u prosli cetvrtak. I kazu tehnicari, auto je ko urica, sve super ovo ono.

I tako ja u Ponedjeljak krenem na posao, vozim se, mjuza laganini svira kad odjednom neki totalno cudan zvuk: skviiiiiik.
Cinio se koda dolazi izvana al ful blizu...reko nesto iz necijeg dvorista jer sam taman prolazio pokraj kuca sa jedne i druge strane. Vozim se dalje, kad ono ponovo, svkiiiiik, isto glasno.
Prvo sto mi je palo napamet je bilo da je nesto sa autom. Laganini spominjajuci automehanicarima blizu rodbinu, stajem, malo turiram, vrtim volanom...nish, sve dela normalno, zvuka niodkud. Taman da cu krenut, opet skviiik.
Nish, gasim auto, reko idem vidjet pod haubu od kud se to cuje. Kad imam sta vidjet...desno od akomulatora, taman u nekoj udubini izmedju akomulatora i bocne plastike, krznena loptica. Glavu ugurala u dno "udubljenja" trese se ko siba.

Odmah mi je bilo lakse...nju na suvozacko sjedalo i pici doma. Bacio ju ivani u krevet i trk na posao.

Please Prijava to join the conversation.

Više
13 godina 7 mjeseci ago #42227 od manta
Replied by manta on topic Mala maca trazi dom

razor napisao:
Odmah mi je bilo lakse...nju na suvozacko sjedalo i pici doma. Bacio ju ivani u krevet i trk na posao.




hehehe...brigo moja prijeđi na drugoga.... :rabbit: :rabbit: :rabbit:

who the fuck is Alice?

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.338 sekundi
Pokreće Kunena Forum