Skip to main content

WoW igra li netko ovdje možda hmm???

Više
10 godina 10 mjeseci ago #53028 od sincro009
Igra li netko možda World of warcraft (warcrap :P) Cataclysm na Molten serveru?
Ako ima takvih nek me pronađe pod nikom Poliuretan realm Neltharion. Nisam se sjetio prije postati ovo pitanje, igram skoro 3 godine ako ima koga slobodno me pozovite

Please Prijava to join the conversation.

Više
10 godina 10 mjeseci ago - 10 godina 10 mjeseci ago #53038 od exodus
Igrao sam WoW 4 godine - od toga 2 godine na Khadgaru EU (Horde) i 2 godine na Silvermoon EU (Alliance) i to Disco Priesta ali sam prestao igrati zbog tenkova!


Od svih stvari iz WoW-a najvise mi nedostaje organiziranost guildova i raidovi - puno je lakse igrati sa ekipom koja zna sto radi nego se zaje*avati sa ovom poljskom retardiranom djecom u WoT-u!


Usto Silvermoon EU je najbolji Alliance server u Europi i imao sam cast igrati sa igracima iz Inner Sanctuma koji je medu top 5 gildova u Europi.


Ahhhh good times in Azeroth! ;)

<The only way to deal with unfree
world is to become so absolutely free
that your very existence is an act of
rebellion.>

Albert Camus
Last edit: 10 godina 10 mjeseci ago by exodus.

Please Prijava to join the conversation.

Više
10 godina 10 mjeseci ago #53042 od razor
Prije bi rekao da je tvoj pristup WoW-u i WoT-u drugaciji...i ovdje se moze svaki dan igrati organizirano i sa smislom, bez retardiranih poljaka.

Please Prijava to join the conversation.

Više
10 godina 10 mjeseci ago #53043 od sincro009
Hmm šteta što si ljubitelj pederaste alliance frakcije :P, ja sam od prvog dana horda i nikad nisam imao alliance lika, sve u svemu ništa od ovog pokušaja da nađem nekog za zajebanciju paralelno sa WOT-om

Please Prijava to join the conversation.

Više
10 godina 10 mjeseci ago #53047 od exodus

sincro009 napisao: Hmm šteta što si ljubitelj pederaste alliance frakcije :P, ja sam od prvog dana horda.....



Kao sto rekoh igrao sam 2 godine kao Horde ali sam presao na Alliance da igram na malo ozbiljnijem nivou. Ipak je Silvermoon 95% alliance server. :evil:

<The only way to deal with unfree
world is to become so absolutely free
that your very existence is an act of
rebellion.>

Albert Camus

Please Prijava to join the conversation.

Više
10 godina 10 mjeseci ago - 10 godina 10 mjeseci ago #53061 od sincro009
Ma znam , nego tamo gdje ja igram admini i developeri su u alijansi i to me užasno živcira zato sam ja u hordi non stop.
postimg.org/image/mso6036gl/

"STRENGHT AND HONOR!!"
Last edit: 10 godina 10 mjeseci ago by sincro009.

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.648 sekundi
Pokreće Kunena Forum