Skip to main content

Prodajem MTB Univega i scooter Kymco

Više
10 godina 6 mjeseci ago - 10 godina 6 mjeseci ago #53625 od nrg
Bok,
kako nisam doma i to mi sve stoji i skuplja prasinu, a kupio sam si to i spimpo sa hrpom dodatne opreme, ako nekoga zanima mozemo dogovoriti prodaju..a prodaje se sljedece.

MTB Univega HT550, sa alu ramom, stavljenom Marzzochi Bomber natjecateljskom viljom, nove gume, hollowetech srednji i XT zadnji pogon i oprema, gel sic, blatobrani..ma pravi bomboncek...vidi slike...kupcu dajem i poklon-paket iznenadenja...posle toga nece imati kaj vise kupiti si ;) cijena 4000kn.

Scooter Kymco People 125ccm. Bemti, mislim da je 2007..uglavnom, ima realnih 3000kn, dodatni kofer, veliki vjetrobran i original zimsku navlaku za vozaca "Tucano". Motor je kod nov, a stoji u garazi vec godinama i nitko ga ne vozi. Cijena za cijeli komplet+poklon bi bila...neznam...dogovorimo se.Jos jednom napominjem, km je stvarna, motor nije ni razraden kako treba, a na gume jos uvijek izgledaju ko jez-onak kad su nove. PRVI SAM VLASNIK; kupljen je u HR, ima racun ;)

p.s. slike skutera nisu moje jer ga nisam slikao. plave je boje i ima vjetrobran kao ovaj srebrni na slici.

Naravno, sve se prvo pogleda, a onda dogovorimo.

Eto, zainteresirani nek se jave na PM.

ZAMJENE, KREDITI ILI TAKO NESTO NE DOLAZI U OBZIR!

Rodeo poza <br>1.Povalis zenu na sve cetiri. <br>2.Udjes u nju odozada i cvrsto je ulovis za kosu. <br>3.Kazes joj da je ta poza tvojoj sekretarici najmilija. <br>4.Probas ostati na njoj sto duze.
Last edit: 10 godina 6 mjeseci ago by nrg.

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.286 sekundi
Pokreće Kunena Forum