Skip to main content

)(maximus)(

Više
16 godina 11 mjeseci ago #21858 od razor
)(maximus)( was created by razor
I tako ja instaliro pbss collector, onako iz fore. Slucajno naletio na program na disku pa reko, nisam ga nikad isprobo, aj da vidim kako radi.
I nije proslo ni par minuta skeniranja servera na csaru, kad uleti ovo:


Naravno, gada odmah prijavio AASA-i.

Please Prijava to join the conversation.

Više
16 godina 11 mjeseci ago #21860 od [ctn]sluzavy_cro
Replied by [ctn]sluzavy_cro on topic )(maximus)(
go shefe jebi im majku :lol:

Please Prijava to join the conversation.

  • stypssa
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
16 godina 11 mjeseci ago #21866 od stypssa
Replied by stypssa on topic )(maximus)(
Moram priznat da ne kužim. Ovaj okvir je pretpostavljam dio tog collectora. Što je neispravno na toj slici?

Please Prijava to join the conversation.

  • [ctn]pazimetak
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
16 godina 11 mjeseci ago #21867 od [ctn]pazimetak
Replied by [ctn]pazimetak on topic )(maximus)(
collector samo skuplja pbss-e sa servera... i sve mora bit chisto bez ikakvih okvira, tockica, zareza .. vidis da pisu imena kraj onog i sl. :roll:

Please Prijava to join the conversation.

Više
16 godina 11 mjeseci ago #21869 od blento
Replied by blento on topic )(maximus)(
Scepan objasni kak to fercera...
jel moras bit na serveru da to kupi...il mozes ukljuciti komp preko dana i noci i on sam kupit te PBSS? ..bez da igras AA

Please Prijava to join the conversation.

Više
16 godina 11 mjeseci ago #21873 od razor
Replied by razor on topic )(maximus)(

Stypssa napisao: Moram priznat da ne kužim. Ovaj okvir je pretpostavljam dio tog collectora. Što je neispravno na toj slici?


Nikavi okviri nisu dio collectora. Collector ne modificira screanshot niti na jedna moguci nacin. Znaci ova slika sto se vidi, bi bila takva i da sam rucno otisao na adresu servera i kliko po screanshotovima.
Ako te tocno zanima sto tu "nevalja" sa ovim screanshotom, to su ove sive kocke oko igraca i ispisana imena. Imao sam jos 3 screanshota, istog igraca, gdje se vide te iste kocke i iza zida. Znaci, frajer tocno zna gdje si u bilokojem trenutku.

Sto se collectroa tice, ne netrebas igrat AA. Upalis ga, odaberes mapu il vise njih, on izlista servere i onda mozes il skenirat sve izlistane servere (sto traje jako dugo) il 1 koj odaberes.
Negativna strana cijele stvari je sto Collector ima neki svoj sistem detekcije i nekad izbaci sumnjive screanshotove. No 99.99% tih screanshotova nisu cheatevi nego su si ljudi promjenili boju HUD-a il tak nesto.
Isto tako, ovaj screanshot koj sam ja nasao, Collector nije prepoznao kao cheat.
Znaci, kad si jednom skinete screanshotove, najbolje je pregledati ih rucno. Ja odem u direktori gdje su spremljeni i pregledam ih uspomoc ACDsee-ja
Sve skupa mi uzme par minutica posla (radim ensto dok komp skenira servere).A gust, maznut ovakvog debila za par minutica je neprocjenjiv :D

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: jetrica1
Vrijeme kreiranja stranice: 0.456 sekundi
Pokreće Kunena Forum