Skip to main content

ban??

Više
13 godina 11 mjeseci ago #41068 od loklar
Replied by loklar on topic ban??

Phoenixgm napisao: Opet sam danas pobro ban.
Usao sam na server i igrao mozda 15 sec tek jedan kill napravio i poberem odmah ban LOL!!

W T F ? ? ?

Ako treba mogu postat screen playera koji su onda bili gore.

Mislim da si sinoć od mene skoro pobrao ban... i ti i fico... jel taKO... Upozorio sam vas pa ste se smirili... imate veliku jezičinu... kod nas na serveru su sva oružja i svi perkovi dozvoljeni....
Ako ti je to problem, kao što sam ti i rekao ja ću ti uvijek pomoći da odeš sa servera.
JA TE NISAM BANAO ALI BIO SI BLIZU!!!

Oj rakijo rako, ja te volim jako
A ti mene rako, u jarak polako.

Please Prijava to join the conversation.

Više
13 godina 11 mjeseci ago #41069 od mrgud
Replied by mrgud on topic ban??
mislim da si dobio temp ban zbog crnih skrin šotova, riješi to

mess with the best, die like the rest

Please Prijava to join the conversation.

Više
13 godina 11 mjeseci ago #41070 od Phoenixgm
Replied by Phoenixgm on topic ban??

Mr_Ti napisao: bolje daj screenshot BAN screena gdje eventualno pise tko sto...

a i GUID da stavis ovdje nebi bilo lose...


neznam kak uopce dobit taj GUID, jel to key... s obzirom da je meni to blank u multiplayers options.

P.S. Kak uopce provjerit jel imam black screenove? Probo sam u konzolu upisivat onaj PB GetSs ali meni to ispise smao kao poruku ingame LOL.

Please Prijava to join the conversation.

Više
13 godina 11 mjeseci ago #41071 od Mr.Ti
Replied by Mr.Ti on topic ban??
malo googlanja ubije, jel?

www.punkbuster.com/publications/ ... /index.htm

punkbuster manual za igrace, imas tu mislim i kak staviti da ti lokalno sejva screenshotove i svasta nesto...

Please Prijava to join the conversation.

Više
13 godina 11 mjeseci ago #41072 od Phoenixgm
Replied by Phoenixgm on topic ban??
E vidis da si malo bolje procitao vidio bi da sam napisao da mi konzola na izbacije nista van i da nemrem dobit SS-ove ali dobro rijesio sam to sad.

P.S.. koliko vidim baca crne jer je ukjljucen AA a ja ne mislim igrat sa iskljucenim AA tak da vjerojatno vise necu tu kod vas igrat radi mutavog PB-a LOL barem dok ne rijese taj problem.

Mislim da se idem vrati radje staroj ljubavi CS-u.

Please Prijava to join the conversation.

Više
13 godina 11 mjeseci ago #41074 od Phoenixgm
Replied by Phoenixgm on topic ban??
A lol koji si ovo tardovi u evenbalanceu... Uglavnom skuzio sam fix za black screenove na radeon karticama a da imate i dalje upaljen AA.

Uglavnom mutaavi PB uzma po nekoj morbidnoj for screenove tako da ako imate upljaun AA u postavkama igre dobit cete mutave crne screenove. No tmo se moze doskocit tako da forsate u samim driverima AA ili josh bolje preko ati tray toolsa napravite profil za cod4 sa ukljucenim AA i sve radi.

Uglavnom na 20 screenova viidm da je bio samo jedan crni ekran tako da vi koji imate radon karticie imate srece... Ps isprobano je na 10.4 driverima i zadnjoj verziji ati tray toolsa.

Enjoy.

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: jetrica1
Vrijeme kreiranja stranice: 0.531 sekundi
Pokreće Kunena Forum