Skip to main content

Kikanje radi pinga

Više
13 godina 10 mjeseci ago #41408 od Cillcam
Kikanje radi pinga was created by Cillcam
Moze li mi netko reci odkad je zabranjeno imati veci ping od 100 na cod4 serveru. Ja vec vise od godinu igram na ovom serveru i odjedanput cim se pojave likovi iz ctn-a odmah pocnu temp-banati sve kojima je i na tren ping iznad 100. Ja ne mogu vise sniziti ping jer igram na laptopu i obicno mi je ping 70, ali na zahtjevnijim mapama mi skicu kadkad na 120. Je li mi mozete reci jeli zabranjeno imati ping veci od 100 ili je to neko samo prdnulo u glavu da pocne kikat ljude. Zadnji put je kikano u minuti vise od 10 ljudi.

Please Prijava to join the conversation.

Više
13 godina 10 mjeseci ago #41410 od mele
Replied by mele on topic Kikanje radi pinga
Ja sam te temp-banao, a to sto je u minuti kikano 10 ljudi ti valjda dovoljno govori o tome koliko steka... Jer kad dodem igrati, zelim igrati normalno, a ne da pucam u nekog, a taj je u tom trenutku na drugom mjestu. U pocetku sam upozoravao, pa samo kikao, ali u zadnje vrijeme ide tempban jer sam shvatio da nema smisla upozoravati ljude jer te samo ignoriraju. :salut:

Da Ozujsko Valja
I Tito Bi Ga Pio...

Please Prijava to join the conversation.

Više
13 godina 10 mjeseci ago #41426 od rudlava
Replied by rudlava on topic Kikanje radi pinga
ja kikam sve koji imaju veci od 100 :)

Please Prijava to join the conversation.

Više
13 godina 10 mjeseci ago #41435 od Cillcam
Replied by Cillcam on topic Kikanje radi pinga
Dobro, ali je li mozete mene ne kikati svaki put kad mi na 5 sek skoci ping preko 100, jako me nervira to, rijetko kad mi prijeđe 100 kao sto sam rekao obicno skoci kad se nalazim pokraj vatre, dima ili ako je netko bacio dimnu, ali najvisi ping sto mi je bio je 120 na vasem serveru i to na mapi creak pa molim vas moze li te prestati jer meni nije do interneta nego do hardvera. COD2 mi uvjek ima ping 50 npr.

Please Prijava to join the conversation.

Više
13 godina 9 mjeseci ago #41841 od [ctn]sluzavy_cro
Replied by [ctn]sluzavy_cro on topic Kikanje radi pinga
gle niko te nece kikati ako ne steka server , u slucaju da pocne zatrzavati , inda svi sa pingom preko 100 lete van. Ako nisi primjetio server nije podesen da izbacuje automatski, jer nam je stalo da se igrate dok ne pocne trzati i da nije nam teško zbog ostalih ljudi pokikati sve sa visokim pingom.

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: jetrica1
Vrijeme kreiranja stranice: 0.282 sekundi
Pokreće Kunena Forum