Skip to main content

pozz i upit

Više
13 godina 10 mjeseci ago #41488 od mrgud
Replied by mrgud on topic pozz i upit
ja igram na amigi pa sam opet najbolji, neki dan sam bio prvi a igro sam s abaka

mess with the best, die like the rest

Please Prijava to join the conversation.

Više
13 godina 10 mjeseci ago #41577 od WarDog
Replied by WarDog on topic pozz i upit
Eto mene opet ,opet me kikalo ali ovaj puta stvarno nisam nikome rekao ni riječi, dajte molim vas recite razog, ovo već malo živcira. HVALA

Please Prijava to join the conversation.

Više
13 godina 10 mjeseci ago #41579 od mele
Replied by mele on topic pozz i upit
Imas crne SS

Da Ozujsko Valja
I Tito Bi Ga Pio...

Please Prijava to join the conversation.

Više
13 godina 10 mjeseci ago #41600 od WarDog
Replied by WarDog on topic pozz i upit
oo Bože, pa ljudi nisu svi varalice , lijepo sam u igri rekao da mi puca veza, otišao i vratio se , kad ono kick, OK nadam se da će sada biti u redu.

Please Prijava to join the conversation.

Više
13 godina 10 mjeseci ago #41601 od mele
Replied by mele on topic pozz i upit
Mozda nisu svi varalice, ali zato i postoji pravilo o crnim SS. A ti si imao 4 ili 5 crnih SS (bez ijednog normalnog). :salut:

Da Ozujsko Valja
I Tito Bi Ga Pio...

Please Prijava to join the conversation.

Više
13 godina 10 mjeseci ago #41602 od WarDog
Replied by WarDog on topic pozz i upit
iskreno rečeno nekada sam i sam bio dio klana ( na AA klan PWC) i pazili smo na ss, ali ipak smo imali malo više sluha za ljude koji su stalno igrali kod nas, ztnam da mi nemoarate vjerovati ali stvarno nikada nisam niti neću koristiti kojekakve gluposti u igri , za većinu stavri o kojima pričate u skračenicama ni neznam što znače, prezirem igrače koji koriste takve stvari, uostalom igram na KK serveru već duže vrijeme i nikada nisam kod njih imao nikakvih problema, jbg nisam ja kriv što prokleti t-com naplačuje internet ko zlato a veza malo, malo puca. naravno da je odluka na vama ali barem dajte ljudima koji su na vašem serveru igraju već dulje vrijeme neku šansu da se opravdaju prije kikanja. Pozz cijeloj ekipi i nadam se da neću više imati crne ss, ussput gdje sam mogu provjeriti iste> HVALA

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: jetrica1
Vrijeme kreiranja stranice: 0.477 sekundi
Pokreće Kunena Forum