Skip to main content

crni pbss

Više
13 godina 9 mjeseci ago #41665 od diebitch
crni pbss was created by diebitch
bok!
prije sam bio shockre i pocelo me stalno banat zbog crnih ssova
onda sam promijenio key i napravio novog usera uhrnazur/madrfakr i opet me izbacivalo
sad mi je doso kolega pa mi je poiskljucivao sve te AAove i ostale stvari pa ako mi mozete maknut ban da igram normalno. hvala

Please Prijava to join the conversation.

Više
13 godina 9 mjeseci ago #41666 od razor
Replied by razor on topic crni pbss
banovi zbog crnih pb ss-ova su temp banovi i otici ce sami od sebe.

Please Prijava to join the conversation.

Više
13 godina 9 mjeseci ago #41715 od diebitch
Replied by diebitch on topic crni pbss
ej stari, ali vec tjednima ne mogu na server jer sam kao izbacen. aj me vratite da vidim jeli sve sad ok sa ss-ovima. jer nije ban na kratko vrjeme. vec sam kao izbacen.

Please Prijava to join the conversation.

Više
13 godina 9 mjeseci ago #41719 od diebitch
Replied by diebitch on topic crni pbss
ovako, govori mi permanent ban issued. i ne mogu igrati ni na jednom serveru. znaci, ili se netko zainatio jer sam postao bolji, ili je pbs smece koje ne radi kako treba. cheat u zivotu nisam imao a niti ga ni ne znam koristiti. igram posteno. daj mi maknite ban da mogu igrati i da vidim dali sad sve stima.

Please Prijava to join the conversation.

Više
13 godina 9 mjeseci ago #41720 od mele
Replied by mele on topic crni pbss

diebitch napisao: ovako, govori mi permanent ban issued. i ne mogu igrati ni na jednom serveru. znaci, ili se netko zainatio jer sam postao bolji, ili je pbs smece koje ne radi kako treba. cheat u zivotu nisam imao a niti ga ni ne znam koristiti. igram posteno. daj mi maknite ban da mogu igrati i da vidim dali sad sve stima.


Da, to je sigurno razlog! Prerastao si JK i neki zli admin (ja sumnjam na Gvozdiku ili Jopketa) ti je sprasio perm ban!

Da Ozujsko Valja
I Tito Bi Ga Pio...

Please Prijava to join the conversation.

Više
13 godina 9 mjeseci ago #41721 od jopke
Replied by jopke on topic crni pbss
O da ja volim djelit perm banove...tko me natjera da alt-tabam taj se ne vraca na javnu kucu.

Ne sjecam se tvojeg nika



Rest your trigger on my finger...

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: jetrica1
Vrijeme kreiranja stranice: 0.446 sekundi
Pokreće Kunena Forum