Skip to main content

bezvezni ban

Više
13 godina 9 mjeseci ago #41809 od srnjak
Replied by srnjak on topic bezvezni ban
Oprostite na ponašanju al nepravdu ne trpim. Tolko od mene.

Please Prijava to join the conversation.

Više
13 godina 9 mjeseci ago #41812 od darkome
Replied by darkome on topic bezvezni ban
Ajd ti probaj skinit ili kupit neku novu igricu,jer mi smo odavno presli na neke novije tipa MW2,BBC 2..itd. uostalom sta ti znas o citerima,koliko dugo igras COD4?
Da se skupi star garda CTN-a na serveru protiv takvih kao ti vjerojatno bi inas smatrali citerima. Zato ljepo sutite i igrajte jer vecina citera dobije ban ka tad. Nema smisla da ti sad dalje nabrajam i objasnjavam.

Please Prijava to join the conversation.

Više
13 godina 9 mjeseci ago #41813 od rudlava
Replied by rudlava on topic bezvezni ban

srnjak napisao: Nikad vas nema na serveru, a da jeste znali bi ste što se događa.

uvijek je netko od CTN_a na serveru, i ako nije jako dobro znamo sta se gore desava...

Please Prijava to join the conversation.

Više
13 godina 9 mjeseci ago #41814 od mele
Replied by mele on topic bezvezni ban

darkome napisao: Ajd ti probaj skinit ili kupit neku novu igricu,jer mi smo odavno presli na neke novije tipa MW2,BBC 2..itd. uostalom sta ti znas o citerima,koliko dugo igras COD4?
Da se skupi star garda CTN-a na serveru protiv takvih kao ti vjerojatno bi inas smatrali citerima. Zato ljepo sutite i igrajte jer vecina citera dobije ban ka tad. Nema smisla da ti sad dalje nabrajam i objasnjavam.


Hahahaha, mislis da si dovoljno dobar da te se smatra citerom? :mrgreen:

Da Ozujsko Valja
I Tito Bi Ga Pio...

Please Prijava to join the conversation.

Više
13 godina 9 mjeseci ago #41815 od darkome
Replied by darkome on topic bezvezni ban
Sta ti mislis Mele? :scratch:

Please Prijava to join the conversation.

Više
13 godina 9 mjeseci ago #41817 od srnjak
Replied by srnjak on topic bezvezni ban
CoD4 igram već 2 god. imam oko 900 h i znam prepoznat citera, i kad kazem da je citer on prizna da je jer nemoze on sa lvl7 napravit preko 100 killa i umrijet manje od 10 put.
I kad vidim da covjek stvarno zna igrati ja to postujem, jer njega ne vrti aimbot tak kaj ga bu trgel kak neke.

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: jetrica1
Vrijeme kreiranja stranice: 0.375 sekundi
Pokreće Kunena Forum