Skip to main content

tko me i zasto Bann ??

Više
13 godina 1 mjesec ago #43037 od theLegend
server ''Javna Kuca'' igram vec 6-7 mjeseci... citavo vrijeme igram prema pravilima, ne koristim nikakve programe za varanje jer sam i bez toga najbolji... dnas u 22:06 pokuso sam uc u server ''Javna Kuca'' i na prozoru mi je pisalo da me admin banno. stoga vas molim da mi recete koji je razlog mog banna, i dali je ikako moguce da popravim moju pogresku koju sam '' ucinio''. iskreno ne znam sto sam skrivio, recite mi di je problem jer zelim nastavit i uzivat na server ''Javna Kuca'' unaprijed zahvaljujem . theLegend

Please Prijava to join the conversation.

Više
13 godina 1 mjesec ago #43038 od theLegend
Replied by theLegend on topic tko me i zasto Bann ??
hahahaha, tek sam sad vidio da ste me bannali radi wh bann.. upiso sam na google i vidio sta to znaci :D
ljudi iskreno receno ne koristim WH, nit sam ga ikad koristio... jednostavno dobro igram cod i mislim da je suludo bann me ... uostalom zanima me ime admina koji me bann, i di me vidio da koriastim ta WH. i ako je moguce da mi pokaze di sam koristio WH . :D hvala na izgubljenom vremenu, i nadam se da cete me unBann , i da cemo sutra svi zajedno nastavit uzivat na serveru Javna kuca :D

Please Prijava to join the conversation.

Više
13 godina 1 mjesec ago #43042 od halle
Replied by halle on topic tko me i zasto Bann ??
Pregledom pbss-ova utvrdeno je da si koristio nedopustena sredstva a nikako nisi izbacen zbog LS ili dobre igre (dapače to je dozvoljeno), tako da ban ostaje a tebi za ubuduce nemoj tako sta koristit, a kao sto navodis da si najbolji brzo ces sve nadoknadit al ovaj puta probaj bez citerskih sranja.

:salut: :salut: :salut: :salut: :salut: :salut:

Please Prijava to join the conversation.

Više
13 godina 1 mjesec ago #43047 od theLegend
Replied by theLegend on topic tko me i zasto Bann ??
Onda ti je stvarno los taj pregled bbsova ili kako se vec pise, jer ja nemam nikakav hakerski program za cod niti slicno sranje... ne znam kako da ti dokazem, ali i da imam nesto takvo, sigurno nebi probavo na server koji igram 7 mjesec vec bi naso neki drugi server gdje ne planiram igrat. zato pregledaj jos jednom jer kunem se, nisam koristio nikakva sranja !!!!!

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: jetrica1
Vrijeme kreiranja stranice: 0.247 sekundi
Pokreće Kunena Forum