Skip to main content

cheater

Više
11 godina 11 mjeseci ago #46221 od Ludolph
cheater was created by Ludolph
netko vam je na serveru predstavlja se da je jetrica i koristi aimbot...pa ako je netko onlajn nek napravi reda. Hvala!

inace ja sam mvSmradneki me mozda znaju sa servera. pozdrav i uzivajte!

Please Prijava to join the conversation.

Više
11 godina 11 mjeseci ago #46223 od jetrica1
Replied by jetrica1 on topic Re: cheater
Predstavlja se ko ja? auuu to mu je zajeb :)

kako se ono veli? Greške su teške a kazne su razne ;)

He who does not hope to win has already lost

Please Prijava to join the conversation.

Više
11 godina 11 mjeseci ago #46389 od Parizer
Replied by Parizer on topic Re: cheater
Evo samo da prijavim, ako neki od admina naleti na njega, igrač imenom Srbija do Tokija / SrbMotherFucker / LuCkeR je danas jedno sat vremena spamao izjavama poput: "NOŽ, ŽICA, SREBRENICA", "Oprosti što te ubio četnik, Pavelićev ustašo" kad bi nekoga teamkillao i nešto kao "Opet će pasti Vukovar, Dunavom će poteći hrvatski leševi". Dakle: spam, provociranje na nacionalnoj osnovi, psovanje i teamkillanje. Onda je počeo glumiti da je žensko kad je vidio da se ekipa promijenila, a kad je vidio da ja još uvijek znam tko je on, promijenio je nick u LuCkeR, rekao da mu je prijatelj sjeo za komp dok je on bio u wc-u (da, sigurno je bio u wc-u sat vremena) i počeo govoriti kajkavskim dijalektom.

Kasnije je došao neki lik, ne sjećam mu se imena, ali počinje s Gogy, valjda GogyNewAtCod4 i jako je nizak lvl, možda osmi. Prvo je pitao nekoga kako ima zlatnog Dragunova, onda sam mu rekao da je riješio sve snip challengee, onda je pitao što je to i kako se do toga dođe. Kad sam mu objasnio, pitao je ima li admina, rekli smo da nema i onda je raspalio po aimbotu i drmao jedno pola sata. Pokušao sam dobiti Al-Jazzeru preko XF-a, Rimtutituki isto, ali nula bodova.

Eto, sad može biti da je rekla-kazala, ali ova dva majmuna su digli tlak svima na serveru pa neka neki admin provjeri s igračima kad naleti na server. Znam da je Blind Guardian ispizdio s ovim Gogijem nenormalno.

Please Prijava to join the conversation.

Više
11 godina 11 mjeseci ago #46393 od Parizer
Replied by Parizer on topic Re: cheater
Ubuduće ću napraviti koji screenshot za verbalne ispade, ne znam zašto mi to nije ranije palo na pamet.

Please Prijava to join the conversation.

Više
11 godina 11 mjeseci ago #46415 od jopke
Replied by jopke on topic Re: cheater
Hvala!
U buduće napravi SS ali ovaj put ti vjerujemo i bez toga.

Obadvojica dobili perm ban sa servera.



Rest your trigger on my finger...
The following user(s) said Thank You: beta03

Please Prijava to join the conversation.

Više
11 godina 11 mjeseci ago #46418 od Parizer
Replied by Parizer on topic Re: cheater
Hvala, Jopke, kućo stara! A screenshotat ću odsad, samo mislim ne bi bilo loše da admini i igrači koji su često na Javnoj izmjene XF da se lakše može doći do admina kad bagra doleti na server.

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: jetrica1
Vrijeme kreiranja stranice: 0.354 sekundi
Pokreće Kunena Forum