Skip to main content

cheater

Više
12 godina 1 tjedan ago #46221 od Ludolph
cheater was created by Ludolph
netko vam je na serveru predstavlja se da je jetrica i koristi aimbot...pa ako je netko onlajn nek napravi reda. Hvala!

inace ja sam mvSmradneki me mozda znaju sa servera. pozdrav i uzivajte!

Please Prijava to join the conversation.

Više
12 godina 1 tjedan ago #46223 od jetrica1
Replied by jetrica1 on topic Re: cheater
Predstavlja se ko ja? auuu to mu je zajeb :)

kako se ono veli? Greške su teške a kazne su razne ;)

He who does not hope to win has already lost

Please Prijava to join the conversation.

Više
12 godina 1 dan ago #46389 od Parizer
Replied by Parizer on topic Re: cheater
Evo samo da prijavim, ako neki od admina naleti na njega, igrač imenom Srbija do Tokija / SrbMotherFucker / LuCkeR je danas jedno sat vremena spamao izjavama poput: "NOŽ, ŽICA, SREBRENICA", "Oprosti što te ubio četnik, Pavelićev ustašo" kad bi nekoga teamkillao i nešto kao "Opet će pasti Vukovar, Dunavom će poteći hrvatski leševi". Dakle: spam, provociranje na nacionalnoj osnovi, psovanje i teamkillanje. Onda je počeo glumiti da je žensko kad je vidio da se ekipa promijenila, a kad je vidio da ja još uvijek znam tko je on, promijenio je nick u LuCkeR, rekao da mu je prijatelj sjeo za komp dok je on bio u wc-u (da, sigurno je bio u wc-u sat vremena) i počeo govoriti kajkavskim dijalektom.

Kasnije je došao neki lik, ne sjećam mu se imena, ali počinje s Gogy, valjda GogyNewAtCod4 i jako je nizak lvl, možda osmi. Prvo je pitao nekoga kako ima zlatnog Dragunova, onda sam mu rekao da je riješio sve snip challengee, onda je pitao što je to i kako se do toga dođe. Kad sam mu objasnio, pitao je ima li admina, rekli smo da nema i onda je raspalio po aimbotu i drmao jedno pola sata. Pokušao sam dobiti Al-Jazzeru preko XF-a, Rimtutituki isto, ali nula bodova.

Eto, sad može biti da je rekla-kazala, ali ova dva majmuna su digli tlak svima na serveru pa neka neki admin provjeri s igračima kad naleti na server. Znam da je Blind Guardian ispizdio s ovim Gogijem nenormalno.

Please Prijava to join the conversation.

Više
12 godina 1 dan ago #46393 od Parizer
Replied by Parizer on topic Re: cheater
Ubuduće ću napraviti koji screenshot za verbalne ispade, ne znam zašto mi to nije ranije palo na pamet.

Please Prijava to join the conversation.

Više
12 godina 1 dan ago #46415 od jopke
Replied by jopke on topic Re: cheater
Hvala!
U buduće napravi SS ali ovaj put ti vjerujemo i bez toga.

Obadvojica dobili perm ban sa servera.



Rest your trigger on my finger...
The following user(s) said Thank You: beta03

Please Prijava to join the conversation.

Više
12 godina 1 dan ago #46418 od Parizer
Replied by Parizer on topic Re: cheater
Hvala, Jopke, kućo stara! A screenshotat ću odsad, samo mislim ne bi bilo loše da admini i igrači koji su često na Javnoj izmjene XF da se lakše može doći do admina kad bagra doleti na server.

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: jetrica1
Vrijeme kreiranja stranice: 0.332 sekundi
Pokreće Kunena Forum