Skip to main content

perm ban ?

Više
11 godina 7 mjeseci ago #48279 od .:KP:.Djubre
perm ban ? was created by .:KP:.Djubre
Pozz CTN ekipi
Molio bih unban na guid ...6456014b , nick .:KP:.Djubre .
Optužen za wallhack, nekoliko igrača je bilo u spectu, gledali kako ownam, i nakon 15 killstreak dobio perm ban. ss-ovi su dobri koliko ja znam...
The following user(s) said Thank You: yebec

Please Prijava to join the conversation.

Više
11 godina 7 mjeseci ago #48281 od yebec
Replied by yebec on topic perm ban ?
katastrofa, ja znam da nisi citer ali jebga, ako su ti ss-ovi dobri neznam šta briju...

Too drunk to fuck!

Please Prijava to join the conversation.

Više
11 godina 7 mjeseci ago - 11 godina 7 mjeseci ago #48282 od DrRider
Replied by DrRider on topic perm ban ?
To ti je znak ljubavi ne primaj previše srcu :P Šalu na stranu banovao te vD Ira ali sumnjam da ti je uzeo SS tako da trebaš sačekati ili Jetricu ili nekog drugog admina koji će te to raspraviti sa ostatkom CTN ekipe ako sumnjaš na svoje SS-ove odi na vaš server traži nek te uslikaju dođi na HR's server pa nek te ekipa poslika,unban ti je najlakši :lol:U međuvremenu provjeri sve postavke ne mislim samo na AA u postavkama igre,provjeri postavke grafe itd ako to neznaš javi mi se preko xfire-a username mi je :rrider17 ja ću ti srediti.

Any fool can write code that a computer can understand... But only good programmers write code that humans can understand." -- Martin Fowler
Last edit: 11 godina 7 mjeseci ago by DrRider.

Please Prijava to join the conversation.

Više
11 godina 7 mjeseci ago #48283 od razor
Replied by razor on topic perm ban ?
Hm, stvarno je netko nekome stisnuo ban bez da ima ss koj bi dokazao varanje?
Mislim da ce Jetrica biti jako ljut...

Please Prijava to join the conversation.

Više
11 godina 7 mjeseci ago #48284 od DrRider
Replied by DrRider on topic perm ban ?

razor napisao: Hm, stvarno je netko nekome stisnuo ban bez da ima ss koj bi dokazao varanje?
Mislim da ce Jetrica biti jako ljut...

To sam im ja mislio reći banovi se ne djele bez dokaza sa SS-om pitao sam Tintilinica on mi je rekao da ga nije banao već iRA tako da ne bi isptivali ostale admine pitaj te vd Iru sumnjam da jest

Any fool can write code that a computer can understand... But only good programmers write code that humans can understand." -- Martin Fowler

Please Prijava to join the conversation.

Više
11 godina 7 mjeseci ago #48285 od AntonioCROsb
Replied by AntonioCROsb on topic perm ban ?
Jel me mozete unban jer mene je ovaj vrijedao da sam lowara i ja sam to reko i mene je ovaj nazviciro ja mu reko da je glup i ovaj reko da nema vrijeđanja i ja nisam vise vrijeđo i reko sam sta mi je ovaj reko i mene je vd ira banovo i njega zato bih molio unban . Mene je lik vrijeđo jer sam ga rpgom pogodio a u ovom serveru je sve dopusteno a ja sam ga ubio rpgeom zato jer sam tjeo skinut heli njegov i on je taman capturiro nasu zastavu i ja ga ubio. Moze unban ?

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: jetrica1
Vrijeme kreiranja stranice: 0.367 sekundi
Pokreće Kunena Forum