Skip to main content

perm ban ?

Više
11 godina 7 mjeseci ago #48526 od stagger_lee
Replied by stagger_lee on topic perm ban ?
Mislim da je htio reći kako se na krešinoj kuji nisu bez razloga dijelili banovi...
...i daj Mele njub

PUSH THE BUTTON!!!

Please Prijava to join the conversation.

Više
11 godina 7 mjeseci ago #48527 od razor
Replied by razor on topic perm ban ?
Ahaaaaaaaaa.
Uopce nisam skuzio na sto cilja.

Nego, na KK smo svi redom dobivali banove i kikove zbog razno raznih bedastoca.
Npr. Jopke, kojem je "w" na tastaturi zapela u stisnutom polozaju od kad smo poceli igrati CoD4 je dobio kik/ban za kempanje dok je pokusavao baciti airstrike. I ja sam dobio ban zbog "kempanja sa P90" i tako to.
Svakakve cudne stvari su se sesavale tamo i bas su te cudne stvari bile glavni pokretac za otvaranje JK i nacina igranja koj smo gore odredili.

Davno je to bilo, i ne sjecam se detalja, al se sjecam da smo rekli: "Ok, ovo vis enije normalno, pa moramo imat svoj server gdje mozemo normalno igrat" :woohoo:

Please Prijava to join the conversation.

Više
11 godina 7 mjeseci ago #48528 od superhik71
Replied by superhik71 on topic perm ban ?
Pisac je u svom neznanju mislio reći da se preko apaca i huntera rješavalo čitera ( vrijeđanja itd.) Osobno sam dobio kick na 7dna zbog pisanja psovki. Kick je bio automatski a naknadno je bila nagrada od 7dna :cheer: .
Dosta je igrač dobivalo automatsku obavijest o kicku u roku 2minute ako nisu imali podešen config za kuju ( trabalo je podestiti nekoliko parametara)
To govorim isključivo za zadnje 3-4 godine od kada se na kuji igrao samo ctfb mod i od kada sam ja igrao na tom serveru.
Bez obzira što je poznato da je Razor čiter ,iznenadilo me da je dobio ban :cheer:
Možda Gvozdika zna više o tome pošto je i on dosta igrao taj mod na kuji.

Please Prijava to join the conversation.

Više
11 godina 7 mjeseci ago #48531 od gvozdika
Replied by gvozdika on topic perm ban ?
da, ja sam stvarno dosta igrao na KKuji i nikada nisam imao problema... onaj amper se pokušavao svađati sa apačom (pouka - ne svađaj se sa jačim od sebe :) ), a samo se tražilo da se registriraš i prijaviš pbguid, tako nekako... svi znate moj stil igre, a na kuji nisam nikada dobio ni kik ni ban... toliko.

Please Prijava to join the conversation.

Više
11 godina 7 mjeseci ago #48539 od razor
Replied by razor on topic perm ban ?
Mislim da se radi o drugim vremenima. Mi smo gore visili prije JK, kad je na kuji bilo dosta nabrijanaca pa smo pobjegli na JK, a Gvozdika je dosao malo kasnije pa je mogce da je zbog toga razlika u dozivljaju.

Please Prijava to join the conversation.

Više
11 godina 7 mjeseci ago #48541 od rudlava
Replied by rudlava on topic perm ban ?
a koliko sam tek ja dobila kikova na kuji, uf i to bez razloga, ono kuji se prohtjelo:)

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: jetrica1
Vrijeme kreiranja stranice: 0.325 sekundi
Pokreće Kunena Forum