Skip to main content

Multiplejer guide....

Više
16 godina 3 mjeseci ago - 15 godina 7 mjeseci ago #25273 od razor
Multiplejer guide.... was created by razor
Ako planirate igrati CoD4 online sa crackanom verzijom igre, evo par TIP-ova za laksi zivot :D

Kao prvo, ako nemate original igre, mozete igrati samo na crackanim serverima.
Kao drugo, kod igranja online, na serverima koji imaju enable-an Punkbuster, punkbuster provjerava serijske brojeve koji su uneseni u igru tjekom instalacije i ako nadju dupli serijski broj, banaju account.
Ako vam se desi da ste dobili PB ban (kao sto sam ga dobio i ja), nema panike, i dalje mozete igrati na crackanim serverima koji nemaju punkbuster aktiviran (kao naprijmer onaj slovenski server na kojem vecinom igramo).

Da bi izbjegli PB ban i da bi mogli igrati na crackanim serverima koji imaju enejblan punkbuster (kao naprijemr serveri od CRO klana koje sam stavio na listu servera tu na forumu), skinite serial key generator: dump.digitaldreamshosting.com/rzr-cod4.exe , generirajte neki key i upisite ga u igru (Options -> Multiplayer Options -> Enter Serial Number)
EDIT: ATENŠN ATENŠN!! Mjenjanjem CD Key-a gubite sve statistike vezane uz vas account

Kako mi kaze prijetelj koj je jedan od osnivaca CRO klana, do sada nitko nije imao nikakvih problema sa ovim rijesenjem.

Jedino sto vam ja mogu jos dodatno savjetovati je da ne prihvatite bas prvi key koj vam generator izbaci nego da si date malo truda i da kliknete koj puta na tipku generate.

I to je to...uzivajte u igri.
Last edit: 15 godina 7 mjeseci ago by razor.

Please Prijava to join the conversation.

Više
16 godina 3 mjeseci ago #25274 od razor
Replied by razor on topic Multiplejer guide....
E da....
Za one koji su vec dobili PB ban a htjeli bi igrati na PB enabled serverima...
Za vas (kao ni za mene) nema spasa. Izbrisite acocunt (nije poterbno izbrisati i reinstalirati igru, kao sto su neki pokusali ;) ), unesite serial iz generatora, kreirajte novi account(netreba mjenjati ime jer ban ide po GUID-u) i uzivajte.
Je..da...necete imat sva oruzja od pocetka, al hvala bogu, nije problem doc do 10-20 lvl-a u par sati igranja :D

Please Prijava to join the conversation.

Više
16 godina 3 mjeseci ago #25283 od razor
Replied by razor on topic Multiplejer guide....
Zelite ubaciti tag vaseg omiljenog klana u ime al vam prokleta igra nece upisati uglaste zagrade prilikom kreiranja accounta?
Nista lakse. Kreirajte account bez tag-a, otidjite u Multiplayer options i tamo promjenite ime u sto god zelite.

Please Prijava to join the conversation.

Više
16 godina 3 mjeseci ago #25329 od razor
Replied by razor on topic Multiplejer guide....

Strujae napisao: budem shefe,ak vas uspijem nachi


Ak ti nije problem, instaliraj si xfire. Dobra nadopuna i/ili zamjena za msn. Prati tko je online i pokazuje ti ako nesto igra.
U slucaju da nesto igra, daje ti mogucnost da se direktno spojis na njegov server. Pamti servere na kojima igras i daje ti mogucnost da se direkt spajas na njih.
Ustavri da ne serem..evo pa procitaj: www.c-t-n.org/modules.php?name=F ... pic&t=1377

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 3 mjeseci ago #32513 od blento
Replied by blento on topic Multiplejer guide....
pobrisao sam hrpu smeca odave..tak da... ;)


nego imam problem...

nakon reinstalla kompa...narafski da sam nesto zeznuo pri kopiranju key kojeg sam do tada imao i sve sam morao ispocetka igrati....no to nije problem


problem je sto mi je opet igra pocela trzati..ocigleno ju PB gushi...te sam pokusao sa novim key-em i nista....stalno isto...

pokusam jos jednom obrisati profil...staviti novi key...no nisam siguran koliko ce to trajati......sad vec razmisljam i o level 55 hacku.....da ga jebes..ne da mi se to stalno raditi... ;)


koja je procedura da to proradi?

Please Prijava to join the conversation.

  • Anonymous
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
14 godina 4 mjeseci ago #38122 od Anonymous
Replied by Anonymous on topic Multiplejer guide....
rekla mi rudlava da vi ctn hakeri znate krekat cod 4 server tako da mogu igrat uz original igru i oni s piartskom igrom...javite se na xf->drlle

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razorjetrica1
Vrijeme kreiranja stranice: 0.381 sekundi
Pokreće Kunena Forum