Skip to main content

Automatsko pisanje u igri - bind na tipke

Više
16 godina 1 mjesec ago #25809 od Mr.Ti
Za pocetak: izvori ovih podataka su pronadeni na raznim Internet stranicama metodom „ GOOGLE is your friend“

Prvo i osnovno, save-ati cijeli profil negdje da u slucaju neke pogreske mozete sve vratiti nazad u prvobitno stanje. Ne modificirajte ostale stvari u config file-u ako niste sigurni sto radite.

Po defaultu profil (i config file u njemu) se nalazi ovdje:

C:\Program Files\Activision\Call of Duty 4 - Modern Warfare\players\profiles\NICK

Brza metoda je iz konzole: kada ste u glavnom meniju od igre otvorite konzolu (tipka iznad tab odnosno lijevo od 1), pritisnuti backspace (meni nije radilo bez ovoga iako se drugdje ne spominje da je ovo potrebno napraviti) i utipkati npr:

/bind F5 say pozdrav ekipi

pa enter. I tako sve bindinge koje zelite...Po zavrsetku konzolu opet zatvarate sa istom tipkom.

Druga metoda je editiranje config file-a koji se nalazi na ^^ gore navedenom mjestu (po meni jednostavnija metoda, pogotovo ako je malo duza poruka ili pisete u bojama):
otvoriti "config_mp" sa wordpadom (desni click-open with/otvori sa-choose program/odaberite program s liste ili slicno - wordpad), moze i notepad ali je meni preglednije u wordpadu.
Ubacuju se novi redovi koji mogu glasiti npr.:

bind F5 "say pozdrav ekipi / hi all"
bind F6 "say pozdrav / hi"
bind F7 "say HOOAH"
bind F8 "say ugodno igranje, ja odlazim"

Po meni su prakticne tipke F5 - F10 jer cini me se da nemaju nikakve bindinge u igri. Ukoliko zelite koristit tipke numerickog dijela tipkovnice trebalo bi koristiti sljedecu kratice za tipke (ovo sam pronaso negdje na netu i nije sigurno da radi, pogotovo nisam siguran jel bi trebao num lock biti on ili off)

0- kp_ins
. (period)- kp_del

1- kp_end
2- kp_downarrow
3- kp_pgdn

4- kp_leftarrow
5- kp_5
6- kp_rightarrow

7- kp_home
8- kp_uparrow
9- kp_pgup

enter- kp_enter
minus sign- kp_minus
plus sign- kp_plus

Znaci ukoliko zelite upotrijebiti 1 na numerickom dijelu tipkovnice bilo bi:

bind kp_end "say pozdrav ekipi / hi all"

Ukoliko zelite da nesto od ovoga pise u bojama ispred onoga sto zelite dodajete ^(alt gr i 3) i broj boje. U toj boji pise tako dugo dok ne stavite na drugu boju.
Slikica sa bojama i siframa je:



Primjer:

bind F7 "say ^8HOOAH" (:P))
bind F9 "say ^1C^7T^4N ^2Vas pozdravlja"

Kada zatvarate config_mp nemojte zaboraviti save-ati...
Ovo s bojama radi i za nick...

LP

Please Prijava to join the conversation.

Više
16 godina 1 mjesec ago #25811 od razor
Fala mrti, vjerujem da ce ivnaa izbindat sve moguce i nemoguce...

Please Prijava to join the conversation.

Više
16 godina 1 mjesec ago #25812 od ne0
To je i mene zanimalo! Sad cemo svi pozdravljat u bojama 8*) Svaka cast na profesionalno napisanom postu :!:

Please Prijava to join the conversation.

Više
16 godina 1 mjesec ago #25814 od [ctn]sluzavy_cro
reko sam ja da je on cheater, ja se ovih stvari nikad ne bi sjetio, a kamoli napisao :P

Please Prijava to join the conversation.

Više
16 godina 1 mjesec ago #25816 od rudlava
ja sam ga zamolila :P

Please Prijava to join the conversation.

Više
16 godina 1 mjesec ago #25817 od [ctn]sluzavy_cro
hehe poznat nam je tvoj način zamoljavanja, sigurno je decko sad dužan bar pola kile chokolade ;P

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razorjetrica1
Vrijeme kreiranja stranice: 0.492 sekundi
Pokreće Kunena Forum