Skip to main content

zanima me

Više
15 godina 10 mjeseci ago #26929 od faken_brokva
zanima me was created by faken_brokva
mrti jeli znas hoce li to bit za origigi igre ili cemo i mi s piratima moc to instalisovati? da znan ocu li narucivat onaj original da pocnem sve iz pocetka

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 10 mjeseci ago #26932 od razor
Replied by razor on topic zanima me
Oce li sta bit za original? Apdejt? Valdja isto ko i svaki drugi do sada...

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 10 mjeseci ago #26933 od Mr.Ti
Replied by Mr.Ti on topic zanima me
koliko sam ja shvatio to nece biti mod nego sastavni dio igre, i da trebalo bi raditi i "ljudima koji su izgubili originalnu igru pa cekaju da im dode zamjena"
Ali mape ce izgleda trebati posebno skinuti; da li ce biti .exe instalacijski file ili nesto sto treba negdje iskopirati, zivi bili pa vidjeli 8*)

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 10 mjeseci ago #26941 od ne0
Replied by ne0 on topic zanima me
Ja sam u brzini sjeb stari profil i ovak i onak igram ispocetka. rvo sam popizdio a kad sam malo zaigrao shvatio sam ZAKOOON. Mogu reci da mi je zanimljivije igrat ispocetka nego igrat s GL.om. Kad dodem do 55 onda opet idem ispocetka :mrgreen:
Nove mape su dobro dosle jer ove su mi vec dobrano dosadile,, brokva sta se bojis pa nema toga sta hackeri nisu sredili...

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 10 mjeseci ago #26946 od [ctn]sluzavy_cro
Replied by [ctn]sluzavy_cro on topic zanima me
pa prvo ce biti cracked mp. file pa tek onda official kao sto to uvijek biva barem tu na balkanu.
U prijašnjim verzijama odes u main pa paste nove mape i to je to.
Ili ce serveri sami raditi upload.

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 10 mjeseci ago #26957 od nwsk_luks
Replied by nwsk_luks on topic zanima me
1.6 patch je procurio dan ranije na net (kako to inace biva na balkanu :D ), tako da ga se vec može skinuti (280 Mb), ali još treba pričekati da se serveri apdejtaju, jerbo se nemože igrat na 1.5 serverima. Mape su ukomponirane u patch kao i svi apdejti do 1.5 patcha.

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razorjetrica1
Vrijeme kreiranja stranice: 0.393 sekundi
Pokreće Kunena Forum