Skip to main content

Kako povecati FPS

Više
15 godina 8 mjeseci ago #28192 od jopke
Replied by jopke on topic Kako povecati FPS
ja bi samo htio da mi se makne bug kad koljem nozem, zakoljem nekoga a on padne tek nakon sekundu-dvije (u medjuveremenu ako on mene moj potez se "ponisti" isto kao i bacena granata ako te netko ubije tik nakon sto ju bacis.

a sto se tice fps-a meni dosta 50fpsa sa svim iskljucenim, ne mogu vise nit ocekivati od moje kante. probao sam onaj neki shader 2.0 ali isto sranje pa valjda je i prije bio na 2.0 taj 3.0 je valjda za nove grafe



Rest your trigger on my finger...

Please Prijava to join the conversation.

  • reaper711cro
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
15 godina 8 mjeseci ago #28195 od reaper711cro
Replied by reaper711cro on topic Kako povecati FPS
He he evo Mr.ti da ti se sluzbeno zahvalim za pomoc oko namjestanja FPS
Ugl sad mi se FPS vrti isto na 125 :D :D :D
Samo odite na onu stranicu sto je Mr.ti posto i sve vam je tamo :D :D
Ti bi sebi onda jopke najvjerovatnije trebo SVE postavke od grafike staviti na min i recimo u config filu otvoris ga sa word padom nades seta cg_brass "1" i stavis ga na "0" to ti je da ti cahure ne prikazuje...
seta cg_blood "1" isto na "0" to ti da nemas krvi...
com_maxfps "60" nisam siguran na koliko ti to stoj na deafult postavkama al ti ga stavi na 60
cl_packetdup "4" to stavis znaci na 4
cl_maxpackets "60" znaci na tu vrijednost 60 stavi
E AL PRIJE SVEGA uzmi i kopiraj taj config file on ti se inace nalazi C:\Program Files\Activision\Call of Duty 4 - Modern Warfare\players\profiles\Username
Tak ga kopiras negdje da za svaki slucaj ak ti se smrda nesto mozes vratit na stare postavke :D :D :D
Da i kad promjenis sve one postavke da vidis dali ima razlike moras resetirat igru ako si u njoj,i nemoj zaboravit kad promjenis config file Stisni save onda izadji iz njega :lol: :lol: :lol:
Nemoj ko ja spustit dole wordpad uc u igru i cudit se kak nema razlike :oops:
www.progaming-tips.com/cod4-config.html
a evo i vamo ti pisu svakaka cudesa za podesavanje da si malo poddignes FPS

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 7 mjeseci ago #28642 od skin8ulet
Replied by skin8ulet on topic Kako povecati FPS
eeeeeeeeee bas mi je pomoglo.zahvaljujem.

ja sam mali al sam vredan

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 7 mjeseci ago #28660 od zwer
Replied by zwer on topic Kako povecati FPS
eee, vidis vidis, no prije neg kaj išta od ovoga probam, ugl, rezoluciju koristim 1680×1050, svi moguci detalji na najjace sta se da podesiti, FPS uvijek 60, nit pada nit raste... stajao ja ili pucao, uvijek pise hebenih 60... nije to malo cudno?

Please Prijava to join the conversation.

  • reaper711cro
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
15 godina 7 mjeseci ago #28661 od reaper711cro
Replied by reaper711cro on topic Kako povecati FPS
Pa jer nisi procito ona forume na onim linkovima sto imas...
FPS ti je lockiran na 60(ili ti zakljucan) i nece ici dalje osim ako ti ne promjenis u config filu da lockira na neku drugu brzinu.
U cemu i je pojam jer kad ti izmjenis neke postavke u config filu osim sto lockas FPS recimo na 125 (svi vele da igra najbolje radi na 125 zato sto je radjena na quake enginu sta ti ja znam...) Promjenis jos dvije tri stvarcice igrica ti ide gladje i tvoji meci koji lete prema neprijatelju ce se bolje registrirat u samoj igri, jer to i je bit u svemu da ne bi bilo onoga pa
puco sam a njemu nista iz nekog razloga ako se igra vrti na malo FPS cesto se dogodi da kad pucas po enemy neke metke ti on ne registrira da su ga pogodili (to je sad dva tri metka ne 15 il 25) al kao sto svi znamo i jedan metak je vrijedan :D :D
Iako ja ne vjerujem da ces vise moc terat na MAX sve kad lockas na 125 morat ces bar nesto od postavki stavit na normal.Da bi ti se igrica cijelo vrijeme vrtila na 125 jer nije fora ako recimo dok ti trckaras FPS ti se vrti na 125 a cim pocnje pucnjava bacanje silovanje letenje on u zaru borbe spusti se ispod vec da ti cijelo vrijeme vrti na 125. Savjet jedan mali da imate ne znam kakve masine iskljucite sofften edge smoke detalj u igrici
jer taj smoke papa vise FPS nego ista u cijeloj igrici pa cak i kad trcite pored onaih otvora za raketu ili gorucih vozila sve to vam papa FPS i on pada. Osima ako nemate neku masinu i da vam je lockan na 60...
Uglavnom da ne serem previse zwer odi na one linkove rrecimo
www.codhr.com/forum/viewtopic.ph ... 8491db67da
napravi sta te cikice kazu tamo i vidit ces...

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 7 mjeseci ago #28662 od nwsk_luks
Replied by nwsk_luks on topic Kako povecati FPS
@zwer
Za pocetak vidi dali ti je u opcijama igre uključen vertical sync, ili sync every frame, neznam napamet kako piše, ako je onda ti fps nece ici preko screen refresh rate-a, koji ti je vjerovatno 60.
E da, i ako ti ide glatko bez trzuckanja i zastajkivanja, onda se ne zamaraj fps-ovima...

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razorjetrica1
Vrijeme kreiranja stranice: 0.369 sekundi
Pokreće Kunena Forum