Skip to main content

čiteri na javnoj kući

  • raziel
  • Topic Author
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
14 godina 11 mjeseci ago #35689 od raziel
čiteri na javnoj kući was created by raziel
U zadnje vrijeme ima gomila čitera na serveru.Totalno nemam volje doći igrati.Epic Fail-lik sa WH nesmetano maltretira sve ostale i nikom ništa.
Može li se to ikako riješiti???????

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 11 mjeseci ago #35691 od mele_junior
Replied by mele_junior on topic čiteri na javnoj kući
samo da se nadovezem na raziela... danas je bila gomila ljudi/djece koji su bili tako nekulturni da je to bilo strasno... salju se medusobno... boga, isusa sve zivo psuju... j..u majku CTN-ovcima i sta sve ne... pa evo tocnih imena (vec sam i ja poludio pa ih zapisao, nisam siguran jel ih sluz sve kickao):

(Fo$iL) Drazen
>CeCt<G3
os samar
navl
z.d.r.a.w.e.x. (ovaj zadnji je spominjao majke CTN-ovcima)

a ostali sve navedeno iznad ;)

da sam rusher ubio bih se!!!

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 11 mjeseci ago #35692 od pikachu
Replied by pikachu on topic čiteri na javnoj kući
može, al jedino tako da ga se snima neko vrijeme kao što Mr.Ti to radi pa onda bana.

možda bi pomoglo i streamanje servera preko nekih servisa poput game-violations.ggl.com , www.ggc-stream.com/showthread.php?t=3380 i još nekih da ipak to možda malo smanjite. al treba pazit dal ti servisi rade sa crackanim serverima. mislim da su ova dva na RazerZone S&D serveru.

tolko od mene.

Theory and practice are actually the same thing.
Theoretically.

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 11 mjeseci ago #35695 od [ctn]sluzavy_cro
gle ovako ja sam ocito bio jedini admin na serveru u to doba.
Prije svega ja se igram i zabole me tko sto koristi.
Kad mi suigraci kazu koga trebam kikati, ja ga kiknem.
Za Ban ipak nisam, jedino smo onog epica banali jer se 15 puta vracao i provocirao zadnja mu je bila "stvarno nemozete me banati :P "

Ja se ispricavam ali ne mogu biti prvi i u isto vrijeme citati ko je sto opsovao, zato molim poglasajte te microfone i na kraju napisite koga da se kikne.

eto meni je admin pravo zgodno da morem kad nas je malo stavit malu mapu :P

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 11 mjeseci ago #35701 od razor
Replied by razor on topic čiteri na javnoj kući
Ne, tome se nemoze stati na kraj sve dok je server crack-an cisto iz par razloga:

1) Punkbuster je supalj da supljiji nemoze bit i svaki malo pametniji programer ga moze zaobic

2) Streamanje servera pomaze samo utoliko sto se banovi "djele" medju serverima. Znaci ako mi uhvatimo nekog tko koristi npr. wallhack, taj ban vrijedi na svim serverima koji su na tom servisu za streaming.
Iako to izgleda vrlo zgodno, praksa je malo manje zgodna. Da bi netko dobio ban koj ce vrijediti na nekom servisu, moras imati i dokaze ala PB screanshot, koj je opet vrlo lagano zaobic, pa je u 99% slucajeva sve sot mozes ustvari lajati i kikati ekipu na koju sumnjas.

3) Server je krekan. Ban ne vrijedi nista.

Jedini ljek je konstantno kikanje.
I onda se vracamo na staru temu "fali jos administratora".
To mi je jasno. Optimalno bi bilo kad bi svaki CTN-ovac bio administrator, no i tad bi nas falilo jer ne igramo 24/7. Do sada mi je dosta puta proslo kroz glavu, "pa ok podjeli ljudima password za kikanje", i onda se sjetim raspasoja koj se desava relativno redovno na serveru u kojima sudjeluju CTN-ovci, i nekako mi onda ta ideja padne u drugi plan.

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 11 mjeseci ago #35706 od pikachu
Replied by pikachu on topic čiteri na javnoj kući

Razor napisao: Ne, tome se nemoze stati na kraj sve dok je server crack-an cisto iz par razloga:

1) Punkbuster je supalj da supljiji nemoze bit i svaki malo pametniji programer ga moze zaobic

2) Streamanje servera pomaze samo utoliko sto se banovi "djele" medju serverima. Znaci ako mi uhvatimo nekog tko koristi npr. wallhack, taj ban vrijedi na svim serverima koji su na tom servisu za streaming.
Iako to izgleda vrlo zgodno, praksa je malo manje zgodna. Da bi netko dobio ban koj ce vrijediti na nekom servisu, moras imati i dokaze ala PB screanshot, koj je opet vrlo lagano zaobic, pa je u 99% slucajeva sve sot mozes ustvari lajati i kikati ekipu na koju sumnjas.


znam kako streaming radi :) naveo sam ga jer bi ipak bio koristan da ne dolazi ekipa koja je ve&#263; na drugim serverima 'popila' ban. koliko bi to pomoglo, ne znam, ali ne košta probat.

3) Server je krekan. Ban ne vrijedi nista.

Jedini ljek je konstantno kikanje.
...


nije baš tako, ako ga dovoljno puta banaš ne&#263;e se više pojavljivat. tlaka je takvim likovima svako malo mijenjat key, nemaju kad igrat onda ;)

Theory and practice are actually the same thing.
Theoretically.

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razorjetrica1
Vrijeme kreiranja stranice: 0.614 sekundi
Pokreće Kunena Forum