Skip to main content

čiteri na javnoj kući

Više
14 godina 11 mjeseci ago #35725 od ne0
Replied by ne0 on topic čiteri na javnoj kući
Ako i odlucite da svima date Admin prava NAPOMINJEM meni nemojte davat nikakva prava jer mi se s tim opce neda zamarat! Gotovo sigurno necu nikoga kickat tako da mi to opce ni netreba, dodem na server odigrat i to je to neda mi se zamarat. Mozda sam malo sebicno rekao ovo al bar je istina. Jos gora bi mi situacija bila da nekog kickam pa poslije moram odgovarat kako zasto bla bla..... jednostavno mi se neda! A ovi koju su prihvatili da budu administratori trebaju to odradivat kak otreba a ne olako i bezvezno 8*)

Please Prijava to join the conversation.

  • raziel
  • Topic Author
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
14 godina 11 mjeseci ago #35728 od raziel
Replied by raziel on topic čiteri na javnoj kući
Znaci samo jedna stvar preostaje.POKUPITI SE I OTIĆI SA SERVERA.
To sam napravio sinoć da se ne živciram.Tako onda mogu igrati na bilo kojem serveru.

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 11 mjeseci ago #35737 od ne0
Replied by ne0 on topic čiteri na javnoj kući

Raziel napisao: Znaci samo jedna stvar preostaje.POKUPITI SE I OTIĆI SA SERVERA.
To sam napravio sinoć da se ne živciram.Tako onda mogu igrati na bilo kojem serveru.

a na drugim serverima nema citera? samo na javnoj kuci??

Please Prijava to join the conversation.

  • raziel
  • Topic Author
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
14 godina 11 mjeseci ago #35739 od raziel
Replied by raziel on topic čiteri na javnoj kući
Za druge servere me zabole ....
[/img]

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 11 mjeseci ago #35744 od crazy_chrisss

Ne0 napisao: Ako i odlucite da svima date Admin prava NAPOMINJEM meni nemojte davat nikakva prava jer mi se s tim opce neda zamarat! Gotovo sigurno necu nikoga kickat tako da mi to opce ni netreba, dodem na server odigrat i to je to neda mi se zamarat. Mozda sam malo sebicno rekao ovo al bar je istina. Jos gora bi mi situacija bila da nekog kickam pa poslije moram odgovarat kako zasto bla bla..... jednostavno mi se neda! A ovi koju su prihvatili da budu administratori trebaju to odradivat kak otreba a ne olako i bezvezno 8*)


potpuno jednako razmisljam ! :)

Please Prijava to join the conversation.

  • kialalala
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
14 godina 10 mjeseci ago #36188 od kialalala
Replied by kialalala on topic čiteri na javnoj kući
gle nije bitno da je admin na serveru najbolje je da server ima promodlive samo to stavite i davidite nema sance za citere!

e da gvozdinka je reko da moram napisat aplikaciju ako zelim upast u ovaj klan a thread regrutacija je zatvoren pa cu ja ovdje ukratko napisat o sebi i jedan igrac vise manje u klanu nije na odmet!

1.Moje puno ime Mario Smiljanić
2.Imam 23godine jos 2 i diplomirat cu elektrotehniku
3.igre koje volim i igram:cod 2,cod4.
4.Server mogu placat
5.Nemam slusalice as mikrofonom,al mozda budem kupio u china shopu neke za 30kuna
6.nick u cod-u4 mi je Phantom.
7.upravo jedem sendvič,!lol :lol:
8.Ja mogu napravit jedan server ako treba,imam odlican kompjuter i imam flat!
9.nothing special,e da ovo mi nije prvi akaunt na xfire-u(razor)nego imam jos 1al zaboravio sam password ali igrao sam vise od 500h cod4!
10.pozz svima kolko vas valjda ima da dodemo do boljeg killa! :lol:

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razorjetrica1
Vrijeme kreiranja stranice: 0.609 sekundi
Pokreće Kunena Forum