Skip to main content

Skrinšot MW2

Više
14 godina 4 mjeseci ago #38119 od jopke
Replied by jopke on topic Skrinšot MW2
i ja čim bude koštala ispod 200kn:) (ona ili key)



Rest your trigger on my finger...

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 4 mjeseci ago #38121 od razor
Replied by razor on topic Skrinšot MW2
U mom slucaju se ne radi o "riskiranju" para vec prvenstveno o principu i standardima koje sam postavio u vrijeme igranja Knight Online-a, Ogame-a i AA2.x

Princip je: "Sve je ok dok te ne pokusaju prevest zednog preko vode".
U ovom slucaju, ne samo da to rade, vec su to napravili vrlo podmuklo. Da su od prvog dana rekli: "PC ekipa ce se morat zadovoljiti poluproizvodom jer nam se neda radit nis dodatno za njih", reko bi ok, fer, ko voli nek izvoli.
Al ne, oni su sve te "skoro pa nebitne" cinjenice presutili sve do samog kraja, dok je ekipa bila tolko napaljena da bi dobar dio njih kupio igru taman da mora potpisat ugovor sa crnim vragom (sto u ovom slucjau i nije neka razlika al o tom cu malo kasnije).

Sto se standarda tice, tu sam daleko fleksibilniji od prosjecnog igraca. Mogu pretrpit bugove, lagove, patcheve koji ti uniste instalaciju windowsa (da, i to sam dozivio) i razno razna druga sranja.
Ali nemogu pretrpiti to da mi se kao PC igracu pod nesto "novo" ugura poluproizvod kojem je "feature" za PC, ni vise ni manje nego PODRŠKA ZA MIŠ, a problem je doprogramirati naginjanje.
O nekim naprednim stvarima koje PC moze iskoristiti, a konzola nemoze netreba ni pricati. Sve je to ocito previse posla za Activision.
O naplati apdejtova i novih verzija iste igre necu ni pricati jer bi mogao napisati par stranica vezanih uz svoje iskustvo i stvari koje sam dozivio na tom polju.

Ako su se fokusirali na konzole, onda su fino mogli odjebat PC u potpunosti, a ne radit budale od nas i provaljivat nam PODRŠKU ZA MIŠ pod "feature". To vrijeda moju inteligenciju i samopostovanje. O ucinku na fps gaming trziste uopce necu ni pricati...spustili su ljestvicu tolko nisko da se drugi proizvodaci pod "feature" poceli stavljat dedicated servere, podrsku za 32 igraca, besplatne patcheve i slicne stvari koje bi trebale biti po defaultu isto kako na autu dodju gume i volan.

I da bar igra ima nesto totalno originalno pa bi mozda i mogo prebolit neke gore navedene stvari, ali kad malo bolje pogledas, u igri nema apsolutno nista novo osim mogucnosti pucanja iz helikoptera kojeg vozi NPC i ..... nuklearke :shock:

Zbog sveg gore navedenog, a i zbog hrpe drugih stavri s kojima vas necu zamarati, apsolutno ne dolazi u obzir da dam svoje tesko zaradjene novce nekome tko napravi poluproizvod, zeli mi ga prodati, i onda mi jos pljuje u lice.

Ja cu radje pricekati jos mjesec dana i onda dati novce za :
1) proizvod koj cu moci isprobati u beta verziji
2) proizvod koj cu moci isprobati u, ako ne beta verziji, onda official multiplayer demu
3) proizvod koj ima sve kao i MW2 + hrpu pravih "featura" napravljenih samo za PC
Dalje necu ni nabrajati jer ove tri stavri su mi sasvim dovoljne da nikad ne prismrdim MW2 isto kao sto nisam prismrdio ni cod-u 5.

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 4 mjeseci ago #38123 od mrgud
Replied by mrgud on topic Skrinšot MW2
aaa Knight Online, to su bila vremena ...

eh a sad ti, ne cijeniš dovoljno trud activisiona, feature ilitiga podrška za miš je super, zamisli da si moro sa kontrolerom igrat :lol:

mess with the best, die like the rest

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 4 mjeseci ago #38125 od Mr.Ti
Replied by Mr.Ti on topic Skrinšot MW2

razor napisao: ...RAZOR napisao mnogo teksta...


AGREED u potpunosti, bas zbog principa jer su cijelo vrijeme prodavali muda pod bubrege i napaljivali i onda samar u zadnji tren, i onda jos kzau pa to je za vase dobro, mi znamo bolje od vas sto hocete...
I zato im niti ja nedam svoje kune...

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razorjetrica1
Vrijeme kreiranja stranice: 0.632 sekundi
Pokreće Kunena Forum